BOHO SESJA Z MAKRAMĄ W TLE SESJA STYLIZOWANA
Ależ to był upalny dzień! Żar lał się z nieba, a my wraz z Magdą wymyśliłyśmy wspólną boho sesję.
To była świetna współpraca! Przedstawiam Wam niesamowicie uzdolnioną kobietę, która prowadzi swój makramowy biznes. Plecie takie makramy, że nie sposób przejść obojętnie obok jej dzieł! Właściwie każdy znajdzie coś dla siebie, urządzi pięknie całe mieszkanie lub balkon, a nawet się ubierze! Ja jestem nimi oczarowana! To również niesamowita gratka dla branży ślubnej, gdyż Magda poszerza swoją ofertę o produkty i dekoracje ślubne, które można zarówno kupić jak i wypożyczyć. Dotychczasowe jej prace znajdziecie na profilu @życie_na_blokowisku W najbliższym czasie rusza również ze stroną internetową, sklepem internetowym oraz blogiem! 

Ciekawostką naszej sesji stylizowanej jest fakt, że Magda wraz z mężem stała się podwójnie jej ważną częścią. To własnie oni cudownie mi do niej pozowali. Uwielbiam naturalność, która płynie z tej sesji. Zagrała piękna para bez doświadczenia w modelingu i ich uczucie. Pięknie się też złożyło, że niedawno obchodzili swoją 3 rocznicę ślubu,
a i Magda odnalazła jeszcze swoją ślubną suknie. To musiało się udać! Maleńki sad stał się idealnym na to miejscem. Jak wiecie uwielbiamy podróżować i pracujemy w całej Polsce, nie trudno było przyjechać w Świętokrzyskie by spotkać się z nimi, do tego stopnia, że już są plany na przyszły rok! Odnalazłam cudowny sad, w kameralnej i spokojnej okolicy, a na tym mi szczególnie zależy by taki klimat panował podczas sesji. To jedno z moich wymarzonych miejsc na plener wiosenny. Jeśli i Wam marzy się sesja w sadzie zapraszam do zapisów na wiosnę! 


OPINIE I REKOMENDACJE

 • Anna i Michał

  Kiedy szukaliśmy fotografa zachwyciła nas oryginalność Twoich zdjęć. Już wtedy zauważyliśmy, że Twoje fotografie kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zaczynając współpracę od sesji narzeczeńskiej, przez reportaż z najważniejszego dnia w naszym życiu, do sesji w plenerze możemy stwierdzić, że zdjęcia wzbudziły powrót do cudownych wspomnień i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych(...)

 • Magda i Damian

  Jeżeli szukacie fotografa na swój ślub i wesele to nie mogliście lepiej trafić :) Joanna Pulak jest niezwykle profesjonalna a przy tym sympatyczna i nienarzucająca się swoją osobą. Często widywałam na weselach fotografów, którzy dosłownie na każdym kroku ustawiali parę młodą. Joasia tego nie robi i chwała jej za to ! :) W czasie wesela była praktycznie niezauważalna – jak gdyby jej tam nie było. A efekt końcowy pokazał, że była dosłownie wszędzie :) Uchwyciła najpiękniejsze i najciekawsze momenty. Zrobione przez nią zdjęcia pokazywały prawdziwe emocje: miłość, radość, wzruszenie i wspaniałą zabawę. Również nasi goście zachwyceni są zdjęciami :) (...)

 • Ilona i Konrad

  Poszukiwania dobrego fotografa ślubnego to nie łatwa sprawa. Jest ich na rynku mnóstwo i ciężko się zdecydować. Przeszukiwałam internet w poszukiwaniu tego "czegoś" w fotografiach i znalazłam firmę Asi i Rafała. W ich zdjęciach jest mnóstwo emocji i prawdziwości. Każde zdjęcie ukazuje wyjątkowe chwile. Zarówno reportaż jak i sesja ślubna są przepiękne. Żadne zdjęcie nie było pozowane i nie prawdziwe. Asia zostawiła nam mnóstwo swobody nic nie narzucała bawiliśmy się świetnie. Podczas ceremonii ślubnej byli praktycznie nie widoczni a to dla mnie znaczyło bardzo dużo ponieważ czasem fotograf jest bardziej widoczny niż para młoda. Są mega sympatyczną parą z którą od razu można złapać super kontakt. Mi nie polecił ich nikt ale ja polecam z całego serca. Nie zawiodą Was. :)

 • Kinga i Paweł

  Gdybym miała zachęcić kogokolwiek do współpracy z Asią powiedziałabym- wyskocz z nią na herbatkę a od razu poczujesz, że właśnie jej szukasz- tak to zdecydowanie Twoja/Wasza Pani fotograf :) ujmuje życzliwością i otwartością, człowiek ma wrażenie jakby znał Asię od dziecka...niby banał ale okazuje się bardzo istotny we współpracy! Nie lubisz zdjęć, ba- Twój facet ich nie cierpi, nie przejmuj się!!!- Aszka zrobi Wam zdjęcia niczym z kadru do dobrego romansu:))) niezależnie od miejsca i pogody ;)wybierze się z Wami wszędzie..Ponadto uchwyci każdą łezkę w oku,uścisk dłoni, pocałunek i przelotny uśmiech- to naprawdę warte uwiecznienia w albumie..Pracuje niemal niezauważalnie, przez co nikt nie czuje się skrępowany! (...)