BOHO SESJA Z MAKRAMĄ W TLE SESJA STYLIZOWANA
Ależ to był upalny dzień! Żar lał się z nieba, a my wraz z Magdą wymyśliłyśmy wspólną boho sesję.
To była świetna współpraca! Przedstawiam Wam niesamowicie uzdolnioną kobietę, która prowadzi swój makramowy biznes. Plecie takie makramy, że nie sposób przejść obojętnie obok jej dzieł! Właściwie każdy znajdzie coś dla siebie, urządzi pięknie całe mieszkanie lub balkon, a nawet się ubierze! Ja jestem nimi oczarowana! To również niesamowita gratka dla branży ślubnej, gdyż Magda poszerza swoją ofertę o produkty i dekoracje ślubne, które można zarówno kupić jak i wypożyczyć. Dotychczasowe jej prace znajdziecie na profilu @życie_na_blokowisku W najbliższym czasie rusza również ze stroną internetową, sklepem internetowym oraz blogiem! 

Ciekawostką naszej sesji stylizowanej jest fakt, że Magda wraz z mężem stała się podwójnie jej ważną częścią. To własnie oni cudownie mi do niej pozowali. Uwielbiam naturalność, która płynie z tej sesji. Zagrała piękna para bez doświadczenia w modelingu i ich uczucie. Pięknie się też złożyło, że niedawno obchodzili swoją 3 rocznicę ślubu,
a i Magda odnalazła jeszcze swoją ślubną suknie. To musiało się udać! Maleńki sad stał się idealnym na to miejscem. Jak wiecie uwielbiamy podróżować i pracujemy w całej Polsce, nie trudno było przyjechać w Świętokrzyskie by spotkać się z nimi, do tego stopnia, że już są plany na przyszły rok! Odnalazłam cudowny sad, w kameralnej i spokojnej okolicy, a na tym mi szczególnie zależy by taki klimat panował podczas sesji. To jedno z moich wymarzonych miejsc na plener wiosenny. Jeśli i Wam marzy się sesja w sadzie zapraszam do zapisów na wiosnę!