BOHO SESJA ROCZNICOWA NA PUSTYNI

Gdy spotkają się podobne serca dzieję się magia! To obrazy zawsze były najlepszą dla mnie formą komunikacji ze światem. Lubię być lustrem, w którym ludzie mogą się przejrzeć i odkryć siebie na nowo. Choć to sesja stylizowana, nie mogło na niej zabraknąć tego co kocham w fotografii najbardziej - prawdziwych emocji. Paulina i Wojciech to jedna z moich pierwszych zawodowo ślubnych par, które miałam okazję fotografować, to jak istny wehikuł czasu. W tym roku obchodzili swoją 6 rocznicę ślubu. Młodzi, piękni i dalej tak cudownie zakochani w sobie, tylko bogatsi o 6 lat małżeńskiego doświadczenia i rodzicielstwo. Gdy znów chcieli stanąć przed moim obiektywem, czułam, że robię coś ważnego. Dla rodziców, poza szczęściem ich dzieci, chyba nie ma nic cenniejszego, jak czas dla siebie nawzajem. A to trudne w dzisiejszym zapracowanym świecie. Sesja rocznicowa to genialny pomysł na wyjątkowy prezent dla drugiej połówki, oczywiście pod warunkiem, że obydwoje jesteście otwarci na takie doznania. Wtedy poczujecie się jak na niesamowicie emocjonalnej randce, która może być dobrym wstępem do odrodzenia lub podkreślenia więzi i uczuć między wami. Tutaj zadziała się magia, a wyjątkowość tej randki udzielała się wszystkim.

To, co wydarzyło się na tej sesji dzięki nim i dzięki przepięknej oprawie Iwony @lap_chwile__ wykracza poza moje najśmielsze wyobrażenie na temat takich sesji, których chciałabym tworzyć więcej. Nie było dymu, fajerwerków, opuszczonej szklarni w tle czy majestatu gór, ale i tak to, co razem stworzyliśmy, to istna rozkosz dla mojego fotograficznego serca. Kolejny raz przekonałam się jak istotny w mojej fotografii jest człowiek i jego historia, uczucia oraz moment, w którym staje on przed obiektywem. Oczywiście ta cudowna boho stylizacja oprawiła tą sesję , stawiając konieczną kropkę nad i, jednak nic tak cudownie tego dnia by nie zagrało, gdyby nie Oni i ich miłość. Ta sesja rocznicowa zdecydowanie zajmuje wyjątkowe miejsce w moim serduchu.Aranżacja sesji – Iwona Curyło
Miejsce sesji – Pustynia Błędowska


 Boho rustykalne klimaty po prostu skradły nasze serce. 
To zdecydowanie style, w których zobaczycie nasze zdjęcia najczęściej! 

OPINIE I REKOMENDACJE

 • Anna i Michał

  Kiedy szukaliśmy fotografa zachwyciła nas oryginalność Twoich zdjęć. Już wtedy zauważyliśmy, że Twoje fotografie kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zaczynając współpracę od sesji narzeczeńskiej, przez reportaż z najważniejszego dnia w naszym życiu, do sesji w plenerze możemy stwierdzić, że zdjęcia wzbudziły powrót do cudownych wspomnień i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych(...)

 • Magda i Damian

  Jeżeli szukacie fotografa na swój ślub i wesele to nie mogliście lepiej trafić :) Joanna Pulak jest niezwykle profesjonalna a przy tym sympatyczna i nienarzucająca się swoją osobą. Często widywałam na weselach fotografów, którzy dosłownie na każdym kroku ustawiali parę młodą. Joasia tego nie robi i chwała jej za to ! :) W czasie wesela była praktycznie niezauważalna – jak gdyby jej tam nie było. A efekt końcowy pokazał, że była dosłownie wszędzie :) Uchwyciła najpiękniejsze i najciekawsze momenty. Zrobione przez nią zdjęcia pokazywały prawdziwe emocje: miłość, radość, wzruszenie i wspaniałą zabawę. Również nasi goście zachwyceni są zdjęciami :) (...)

 • Ilona i Konrad

  Poszukiwania dobrego fotografa ślubnego to nie łatwa sprawa. Jest ich na rynku mnóstwo i ciężko się zdecydować. Przeszukiwałam internet w poszukiwaniu tego "czegoś" w fotografiach i znalazłam firmę Asi i Rafała. W ich zdjęciach jest mnóstwo emocji i prawdziwości. Każde zdjęcie ukazuje wyjątkowe chwile. Zarówno reportaż jak i sesja ślubna są przepiękne. Żadne zdjęcie nie było pozowane i nie prawdziwe. Asia zostawiła nam mnóstwo swobody nic nie narzucała bawiliśmy się świetnie. Podczas ceremonii ślubnej byli praktycznie nie widoczni a to dla mnie znaczyło bardzo dużo ponieważ czasem fotograf jest bardziej widoczny niż para młoda. Są mega sympatyczną parą z którą od razu można złapać super kontakt. Mi nie polecił ich nikt ale ja polecam z całego serca. Nie zawiodą Was. :)

 • Kinga i Paweł

  Gdybym miała zachęcić kogokolwiek do współpracy z Asią powiedziałabym- wyskocz z nią na herbatkę a od razu poczujesz, że właśnie jej szukasz- tak to zdecydowanie Twoja/Wasza Pani fotograf :) ujmuje życzliwością i otwartością, człowiek ma wrażenie jakby znał Asię od dziecka...niby banał ale okazuje się bardzo istotny we współpracy! Nie lubisz zdjęć, ba- Twój facet ich nie cierpi, nie przejmuj się!!!- Aszka zrobi Wam zdjęcia niczym z kadru do dobrego romansu:))) niezależnie od miejsca i pogody ;)wybierze się z Wami wszędzie..Ponadto uchwyci każdą łezkę w oku,uścisk dłoni, pocałunek i przelotny uśmiech- to naprawdę warte uwiecznienia w albumie..Pracuje niemal niezauważalnie, przez co nikt nie czuje się skrępowany! (...)