SESJA ŚLUBNA KOLOROWE JEZIORKA


Gdy Ela i Michał zapytali nas o miejsce w Polsce, gdzie jeszcze nie robiliśmy sesji zdjęciowej, na myśl od razu przyszły mi Kolorowe Jeziorka w Rudawach Janowickich w województwie dolnośląskim.

To niesamowite miejsce na sesję zdjęciową, ale przede wszystkim to ewenement na skalę światową, prawdziwy skarb Ziemi Kamiennogórskiej. Przepiękne cztery jeziorka: żółte, czerwone, błękitne i czarne leżą na zboczu Wielkiej Kopy. Kolor wody związany jest ze składem chemicznym ścian i dna wyrobisk. Jeziorka powstały naturalnie w miejscu dawnych wyrobisk po kopalnianych. Natura tworzy cuda!

To miejsce już od dłuższego czasu zachwycało nas z ekranu komputera, jednak nie mieliśmy okazji wcześniej je zwiedzić. Fantastycznie się złożyło, że pomysł przypadł naszej parze do gustu i mogliśmy w tą podróż wyruszyć razem. Wystarczyło tylko wszystko zaplanować.

Mieszkamy na Śląsku i gdy GPS pokazał nam ponad 300 km i prawie 4h drogi wiedzieliśmy, że będzie to wyzwanie. Pogoda nawet latem lubi płatać figle, musieliśmy zaryzykować. Chociaż podczas podróży wiele czynników sprawiło, że mocniej zadrżało nam serce, to jednak po wielogodzinnej podróży w ulewie i staniu w korkach, dojechaliśmy na miejsce. Nasze zaangażowanie zaprocentowało. Przez pogodę mieliśmy to magiczne miejsce tylko dla siebie, choć przy wjeździe na parkingu usłyszeliśmy, że były w tym dniu tłumy. Dzień chylił się ku zachodowi, zatem i czasu było dużo mniej niż planowaliśmy. Jednak dzięki zaangażowaniu naszej pary i zaufaniu, którym nas obdarzyli stworzyliśmy przepiękną pamiątkę z tego miejsca. Wyjątkowość terenu stworzyła nam niesamowite warunki do krajobrazowych kadrów. Jednak nie mogliśmy oprzeć się również pokusie, by tak jak lubimy najbardziej, postawić na emocje i bliskie kadry.

Mimo ograniczonego czasu i faktu, że nie udało nam się zwiedzić w całości miejsca, skupiliśmy sie tylko na czerwonym jeziorku, powstało wiele pięknych kadrów. Mamy zdecydowany niedosyt i na pewno jeszcze raz wybierzemy się w to miejsce, by poznać całą jego okolicę. Jeśli macie ochotę wybrać sie z nami koniecznie do nas napiszcie !
A teraz zobaczcie jak wygląda to magiczne miejsce w Polsce i jaka piękna naturalna sesja ślubna nam w tym miejscu powstała z Elą i Michałem !
 

OPINIE I REKOMENDACJE

 • Anna i Michał

  Kiedy szukaliśmy fotografa zachwyciła nas oryginalność Twoich zdjęć. Już wtedy zauważyliśmy, że Twoje fotografie kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zaczynając współpracę od sesji narzeczeńskiej, przez reportaż z najważniejszego dnia w naszym życiu, do sesji w plenerze możemy stwierdzić, że zdjęcia wzbudziły powrót do cudownych wspomnień i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych(...)

 • Magda i Damian

  Jeżeli szukacie fotografa na swój ślub i wesele to nie mogliście lepiej trafić :) Joanna Pulak jest niezwykle profesjonalna a przy tym sympatyczna i nienarzucająca się swoją osobą. Często widywałam na weselach fotografów, którzy dosłownie na każdym kroku ustawiali parę młodą. Joasia tego nie robi i chwała jej za to ! :) W czasie wesela była praktycznie niezauważalna – jak gdyby jej tam nie było. A efekt końcowy pokazał, że była dosłownie wszędzie :) Uchwyciła najpiękniejsze i najciekawsze momenty. Zrobione przez nią zdjęcia pokazywały prawdziwe emocje: miłość, radość, wzruszenie i wspaniałą zabawę. Również nasi goście zachwyceni są zdjęciami :) (...)

 • Ilona i Konrad

  Poszukiwania dobrego fotografa ślubnego to nie łatwa sprawa. Jest ich na rynku mnóstwo i ciężko się zdecydować. Przeszukiwałam internet w poszukiwaniu tego "czegoś" w fotografiach i znalazłam firmę Asi i Rafała. W ich zdjęciach jest mnóstwo emocji i prawdziwości. Każde zdjęcie ukazuje wyjątkowe chwile. Zarówno reportaż jak i sesja ślubna są przepiękne. Żadne zdjęcie nie było pozowane i nie prawdziwe. Asia zostawiła nam mnóstwo swobody nic nie narzucała bawiliśmy się świetnie. Podczas ceremonii ślubnej byli praktycznie nie widoczni a to dla mnie znaczyło bardzo dużo ponieważ czasem fotograf jest bardziej widoczny niż para młoda. Są mega sympatyczną parą z którą od razu można złapać super kontakt. Mi nie polecił ich nikt ale ja polecam z całego serca. Nie zawiodą Was. :)

 • Kinga i Paweł

  Gdybym miała zachęcić kogokolwiek do współpracy z Asią powiedziałabym- wyskocz z nią na herbatkę a od razu poczujesz, że właśnie jej szukasz- tak to zdecydowanie Twoja/Wasza Pani fotograf :) ujmuje życzliwością i otwartością, człowiek ma wrażenie jakby znał Asię od dziecka...niby banał ale okazuje się bardzo istotny we współpracy! Nie lubisz zdjęć, ba- Twój facet ich nie cierpi, nie przejmuj się!!!- Aszka zrobi Wam zdjęcia niczym z kadru do dobrego romansu:))) niezależnie od miejsca i pogody ;)wybierze się z Wami wszędzie..Ponadto uchwyci każdą łezkę w oku,uścisk dłoni, pocałunek i przelotny uśmiech- to naprawdę warte uwiecznienia w albumie..Pracuje niemal niezauważalnie, przez co nikt nie czuje się skrępowany! (...)