SESJA NARZECZEŃSKA Z PUPILEMTo, że cenimy sobie bardzo zainteresowania i wspólne pasje naszych par, i chętnie je wykorzystujemy jako motyw przewodni do zdjęć to już mogliście zauważyć. Jednak jeszcze takiej sesji na naszej stronie nie widzieliście. Każdy czworonożny przyjaciel człowieka jest nam bardzo bliski. Zawsze staramy się uchwycić Waszą więź z pupilem podczas reportażu ślubnego, jeśli tylko nadarzy się taka okazja, natomiast Agata i Marcin postanowili pójść krok dalej i stworzyć pamiątkową sesję ze swoim pupilem, uroczą sunią Vigą.
Wybraliśmy się wspólnie na spacer, skąpani jesiennym, porannym słońcem, przywitaliśmy pozytywnie dzień, było sporo zabawy i śmiechu, a pomiędzy tą zabawą znalazło się miejsce na kilka skradzionych pocałunków narzeczonych. Przyciągamy do siebie równie romantyczne dusze, jakimi sami jesteśmy...


  


Zabawa z pupilem to tylko pierwsza część naszej sesji. Nie byłabym sobą, gdybym nie zrobiła również kilka ujęć sam na sam. Praca z Agatą i Marcinem to czysta przyjemność, tworzą niesamowitą parę i świetnie się rozumieją. 

To co kocham najbardziej w pracy z zakochanymi osobami to ich uczucie, naturalność i swoboda bycia we dwoje przed obiektywem. Emocje, które nimi targają podczas sesji są wyjątkowe. Nieraz jestem świadkiem przypływu niepohamowanego śmiechu, czułości, nawet namiętności lub łez wzruszeń. 
Dokładnie tak było z Agatą i Marcinem, mogłam spokojnie odejść nieco dalej dając im swobodę bycia ze sobą i tylko jako rejestrator chwili uwieczniałam gesty i wspólne zakochane spojrzenia. Cudownie było stworzyć dla nich tą fotograficzną pamiątkę.
Najpiękniejsza w naszym życiu jest nasza codzienność, ulotne, niezwykłe w swej prostocie chwile, z których pamiątek mamy najmniej. Taka sesja pozostanie na zawsze, a zdjecia będą przypominać radosne, spokojne, wyjątkowe, ale przede wszystkim wspólne poranki. Teraz przed nami reportaż ślubny, czuję że będzie magia i ogień.OPINIE I REKOMENDACJE

 • Anna i Michał

  Kiedy szukaliśmy fotografa zachwyciła nas oryginalność Twoich zdjęć. Już wtedy zauważyliśmy, że Twoje fotografie kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zaczynając współpracę od sesji narzeczeńskiej, przez reportaż z najważniejszego dnia w naszym życiu, do sesji w plenerze możemy stwierdzić, że zdjęcia wzbudziły powrót do cudownych wspomnień i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych(...)

 • Magda i Damian

  Jeżeli szukacie fotografa na swój ślub i wesele to nie mogliście lepiej trafić :) Joanna Pulak jest niezwykle profesjonalna a przy tym sympatyczna i nienarzucająca się swoją osobą. Często widywałam na weselach fotografów, którzy dosłownie na każdym kroku ustawiali parę młodą. Joasia tego nie robi i chwała jej za to ! :) W czasie wesela była praktycznie niezauważalna – jak gdyby jej tam nie było. A efekt końcowy pokazał, że była dosłownie wszędzie :) Uchwyciła najpiękniejsze i najciekawsze momenty. Zrobione przez nią zdjęcia pokazywały prawdziwe emocje: miłość, radość, wzruszenie i wspaniałą zabawę. Również nasi goście zachwyceni są zdjęciami :) (...)

 • Ilona i Konrad

  Poszukiwania dobrego fotografa ślubnego to nie łatwa sprawa. Jest ich na rynku mnóstwo i ciężko się zdecydować. Przeszukiwałam internet w poszukiwaniu tego "czegoś" w fotografiach i znalazłam firmę Asi i Rafała. W ich zdjęciach jest mnóstwo emocji i prawdziwości. Każde zdjęcie ukazuje wyjątkowe chwile. Zarówno reportaż jak i sesja ślubna są przepiękne. Żadne zdjęcie nie było pozowane i nie prawdziwe. Asia zostawiła nam mnóstwo swobody nic nie narzucała bawiliśmy się świetnie. Podczas ceremonii ślubnej byli praktycznie nie widoczni a to dla mnie znaczyło bardzo dużo ponieważ czasem fotograf jest bardziej widoczny niż para młoda. Są mega sympatyczną parą z którą od razu można złapać super kontakt. Mi nie polecił ich nikt ale ja polecam z całego serca. Nie zawiodą Was. :)

 • Kinga i Paweł

  Gdybym miała zachęcić kogokolwiek do współpracy z Asią powiedziałabym- wyskocz z nią na herbatkę a od razu poczujesz, że właśnie jej szukasz- tak to zdecydowanie Twoja/Wasza Pani fotograf :) ujmuje życzliwością i otwartością, człowiek ma wrażenie jakby znał Asię od dziecka...niby banał ale okazuje się bardzo istotny we współpracy! Nie lubisz zdjęć, ba- Twój facet ich nie cierpi, nie przejmuj się!!!- Aszka zrobi Wam zdjęcia niczym z kadru do dobrego romansu:))) niezależnie od miejsca i pogody ;)wybierze się z Wami wszędzie..Ponadto uchwyci każdą łezkę w oku,uścisk dłoni, pocałunek i przelotny uśmiech- to naprawdę warte uwiecznienia w albumie..Pracuje niemal niezauważalnie, przez co nikt nie czuje się skrępowany! (...)