ŚLUB BOHO W STARYM DWORZEJaki to był fantastyczny dzień! To był ślub jakie lubimy najbardziej! Pełen wzruszeń i pięknych detali. Kaja i Kuba przepięknie wszystko zorganizowali, a rodzina nie szczędziła im swojego wsparcia i ciepła. Powietrze tego dnia było gęste od emocji. Uwielbiamy to! Stworzenie dla nich fotograficznej pamiątki to była czysta przyjemność. Nawet dzisiaj, patrząc na te zdjęcia i wspominając ten ślub, mocno się z nim utożsamiamy, czując się tak, jakbyśmy wspominali ślub własnej rodziny. I w tym miejscu, dziękujemy, że tak miło
i rodzinnie nas przyjeliście i pozwoliliście nam być razem z Wami. Ten dzień zostanie w naszej pamięci do końca życia. :)

Jeśli tak jak nam, spodobała Wam się ta przepiękna suknia ślubna Panny Młodej to działo pracowni sukien ślubnych i wieczorowych AGAWIN  ,
zaś oryginalny garnitur Pana Młodego i buty to PAWO .

Prócz emocji na naszych kadrach zobaczycie wyjątkowe detale i dekoracje florystyczne, za które odpowiedzialna jest Iwona z Łap Chwile - pracowania florystyczna
Kaja i Kuba postawili na styl boho w polskim wydaniu. Na miejsce wesela wybrali dobrze nam znany Stary Dwór w Porębie Żegoty. To piękne miejsce, bardzo często mamy przyjemność je odwiedzać, jednak jeszcze w takim wydaniu go nie widzieliśmy. Spójny styl obiektu z dekoracjami florystki idealnie uzupełniał całość tego dnia.

Wyjątkowa była nawet pogoda. Ten sierpniowy dzień charakteryzował się taką burzą z piorunami, jaką jeszcze nigdy na ślubach nie widzieliśmy. Droga przez autostradę była bardzo uciążliwa, z kościoła na salę praktycznie niewidoczna od ulewy, ciemność rozjaśniały strzelające pioruny,które nawet jeden udało nam się złapać w kadrze. I tak ten wietrzny i burzowy strach z podróży na salę, został przełamany radością bycia w rodzinnym weselnym gronie. Zabawa była do białego rana, rozkręcał wszystkich Dj Andre
( Andrzej Nowak z Rudy Śląskiej ), a o dobry humor dbał barman z LOFT BAR  . Zaś słodki stół  to MANUFAKTURA CUKIERNICZA  .

Zresztą słowa są tutaj najmniej ważne, sprawdźcie sami jak wyjątkowy był ten ślub i jak cudowną parę tworzą Kaja i Kuba. Enjoy! :)


OPINIE I REKOMENDACJE

 • Anna i Michał

  Kiedy szukaliśmy fotografa zachwyciła nas oryginalność Twoich zdjęć. Już wtedy zauważyliśmy, że Twoje fotografie kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zaczynając współpracę od sesji narzeczeńskiej, przez reportaż z najważniejszego dnia w naszym życiu, do sesji w plenerze możemy stwierdzić, że zdjęcia wzbudziły powrót do cudownych wspomnień i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych(...)

 • Magda i Damian

  Jeżeli szukacie fotografa na swój ślub i wesele to nie mogliście lepiej trafić :) Joanna Pulak jest niezwykle profesjonalna a przy tym sympatyczna i nienarzucająca się swoją osobą. Często widywałam na weselach fotografów, którzy dosłownie na każdym kroku ustawiali parę młodą. Joasia tego nie robi i chwała jej za to ! :) W czasie wesela była praktycznie niezauważalna – jak gdyby jej tam nie było. A efekt końcowy pokazał, że była dosłownie wszędzie :) Uchwyciła najpiękniejsze i najciekawsze momenty. Zrobione przez nią zdjęcia pokazywały prawdziwe emocje: miłość, radość, wzruszenie i wspaniałą zabawę. Również nasi goście zachwyceni są zdjęciami :) (...)

 • Ilona i Konrad

  Poszukiwania dobrego fotografa ślubnego to nie łatwa sprawa. Jest ich na rynku mnóstwo i ciężko się zdecydować. Przeszukiwałam internet w poszukiwaniu tego "czegoś" w fotografiach i znalazłam firmę Asi i Rafała. W ich zdjęciach jest mnóstwo emocji i prawdziwości. Każde zdjęcie ukazuje wyjątkowe chwile. Zarówno reportaż jak i sesja ślubna są przepiękne. Żadne zdjęcie nie było pozowane i nie prawdziwe. Asia zostawiła nam mnóstwo swobody nic nie narzucała bawiliśmy się świetnie. Podczas ceremonii ślubnej byli praktycznie nie widoczni a to dla mnie znaczyło bardzo dużo ponieważ czasem fotograf jest bardziej widoczny niż para młoda. Są mega sympatyczną parą z którą od razu można złapać super kontakt. Mi nie polecił ich nikt ale ja polecam z całego serca. Nie zawiodą Was. :)

 • Kinga i Paweł

  Gdybym miała zachęcić kogokolwiek do współpracy z Asią powiedziałabym- wyskocz z nią na herbatkę a od razu poczujesz, że właśnie jej szukasz- tak to zdecydowanie Twoja/Wasza Pani fotograf :) ujmuje życzliwością i otwartością, człowiek ma wrażenie jakby znał Asię od dziecka...niby banał ale okazuje się bardzo istotny we współpracy! Nie lubisz zdjęć, ba- Twój facet ich nie cierpi, nie przejmuj się!!!- Aszka zrobi Wam zdjęcia niczym z kadru do dobrego romansu:))) niezależnie od miejsca i pogody ;)wybierze się z Wami wszędzie..Ponadto uchwyci każdą łezkę w oku,uścisk dłoni, pocałunek i przelotny uśmiech- to naprawdę warte uwiecznienia w albumie..Pracuje niemal niezauważalnie, przez co nikt nie czuje się skrępowany! (...)