POZNAJ BLIŻEJ SERCE W KADRZE

“Kiedy fotografuję, to otwartym okiem patrzę na świat, a zamkniętym spoglądam w głąb siebie.”

CZEŚĆ!

SERCE W KADRZE FOTOGRAFIA ŚLUBNA to my Joanna i Rafał

duet fotografów ślubnych Śląsk i Małopolska

Naturalne, kolorowe i pełne emocji zdjęcia ślubne to nasza specjalność. Od 2016 pracujemy razem jako duet fotografów ślubnych. Fotografia to nie tylko nasza praca, ale i sposób na życie, w którym możemy się spełniać i rozwijać. Kochamy to! Magia chwili i emocji zaklęta w naturalnych i ponadczasowych ślubnych zdjęciach. 

Uwielbiamy nietypowe, jednak pozostające w duchu natural pomysły ślubne, świetnie odnajdujemy się w rustykalnych, boho czy industrialnych ślubach. Bliskie naszemu sercu są góry, zatem i góralskie śluby bardzo nas interesują. Fascynuje nas również fotografia kreatywna. Chętnie spotkamy się z Wami i omówimy szczegóły współpracy. Jeśli nie będzie to możliwe osobiście, możemy porozmawiać online. Podczas spotkania będziecie mogli obejrzeć i ocenić jakość naszych fotoalbumów, które i dla Was chętnie stworzymy. 

Dla każdej pary ślubnej, która podpisze z nami umowę mamy inspirujący prezent w ślubnym klimacie, a dla zdecydowanych par – sesję narzeczeńską w pakiecie ślubnym. 

O NAS

Wiele lat temu połączyła nas przyjaźń, potem miłość. Mamy dwie córki Zuzie i Hanie. Dzisiaj odkrywamy się na nowo we wspólnej pracy. Od 2016 roku tworzymy zgrany duet fotograficzny, pracując razem podczas reportaży ślubnych. 

Tworząc  duet zarówno w pracy jak i w życiu osobistym, bardzo dobrze się znamy, lepiej się komunikujemy i uzupełniamy podczas reportażu.

SERCE W KADRZE to przede wszystkim Joanna, która rozbudziła fotograficzną pasję u męża. To ta bardziej rozgadana część teamu, z którą będziecie rozmawiać, ustalać szczegóły współpracy na spotkaniu, projektować albumy i głównie działać na plenerach zdjęciowych.

Joanna to niepoprawna romantyczka, pasjonatka wciągającej literatury i życia w trybie mindfulness, zakochana w pełnych emocji kadrach, fotografka par i rodzin. Portrecistka z zamiłowania.

Rafał to mocno stąpający po ziemi mężczyzna, miłośnik liczb i tabelek, finansista i niezastąpiona złota rączka w domu,  opiekuńczy i kochający ojciec i mąż. W fotografii odnalazł swoje miejsce jako reportażysta z czujnym okiem na ciekawe wieloplanowe kadry.

Oboje bardzo lubimy góry, aromatyczną kawę, rodzinne gry planszowe i relaksujące wieczory z dobrym filmem.

Jeśli macie ochotę poznać nasze fotograficzne życie bliżej zapraszamy na nasz Instagram @sercewkadrzepl

zielone liście logo serce w kadrze
"Patrz oczyma, fotografuj sercem "

Mamy to szczęście, że nasza praca jest jednocześnie pasją. Fotografujemy głownie śluby oraz sesje w stylu lifestyle, bo  wtedy powietrze jest aż gęste od wszystkich emocji, a my właśnie na nich skupiamy się najbardziej na zdjęciach. Podczas reportażu nie narzucamy się swoją osobą, jesteśmy obserwatorami i rejestratorami waszych chwil, emocji oraz wszystkich detali towarzyszących ceremonii. Uwieczniamy wydarzenia, tak jak się toczą, nie kreując nowej rzeczywistości. Wiemy jak Ważni są dla Was też Wasi najbliżsi – goście weselni, dlatego zawsze staramy się wykonać kilka grupowych zdjęć z nimi. Na sesji stawiamy na naturalność, ale też podpowiadamy i doradzamy. Zawsze skupiamy się na szczegółach tworzących daną chwilę. 

Co zyskujecie wybierając właśnie nas?

Najczęściej współpracujemy z zakochanymi parami, dla których liczą się ważne momenty na fotografiach ich wspólnego życia. To pary, które mimo wcześniejszego braku doświadczenia w profesjonalnej sesji chcą i potrafią nam zaufać. To dla nas niemałe wyróżnienie. W naszych oczach to Wasz ogromny atut, brak takiego obycia z pozowaniem na sesji sprawia, że zamiast wyuczonych sztampowych póz, naturalnie się otwieracie na współpracę z nami i nasze spotkanie jest dla Was ciekawą przygodą, gdzie w tle królują emocje. To wszystko składa się na idealne, pełne szczęśliwych wspomnień zdjęcia.

Obdarzając nas swoim zaufaniem już na sesji narzeczeńskiej odkrywacie swoje piękniejsze predyspozycje fotogeniczne, tym samym obcowanie z naszymi aparatami na ślubie jest dla Was naturalne i niekrępujące. Sesja poślubna to wisienka na torcie naszej współpracy, której ciężko się oprzeć, przez co 9/10 par korzysta z tej dodatkowej usługi. To samo tyczy się ślubnego albumu. Dzięki profesjonalnej i ponadczasowej oprawie Wasze wspomnienia będą żyły, ozdobią Wasz dom, a rocznicowe spotkania nabiorą wyjątkowego charakteru.

zielone liście logo serce w kadrze

Ślubny duet fotograficzny to również dwa różne – damskie i męskie – spojrzenia na tą samą chwilę. To wszystko składa się na wyjątkowy i pełny różnorodnych kadrów materiał zdjęciowy. Jesteśmy ze Śląska, jednak robimy zdjęcia w całej Polsce i mamy aspirację na zagraniczne plenery zdjęciowe.

Nasze ulubione miejsca na plener zdjęciowy to te najbliższe natury, w tym najbardziej góry, jura, lasy czy  jeziora. Jednak nie stronimy od nieszablonowych i kreatywnych pomysłów na miejsca oraz  aranżacje do zdjęć. Realizujemy również własne projekty zdjęciowe z naszej listy marzeń sesji do zrobienia.

SERCE W KADRZE - KOLOROWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN