SERCE W KADRZE

"W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie o głębię ostrości."

onas

O NAS

Wiele lat temu połączyła nas przyjaźń, potem miłość. Mamy córkę Zuzannę. Dzisiaj odkrywamy się na nowo we wspólnej pracy. Od 2016 roku tworzymy zgrany duet fotograficzny, pracując razem podczas reportaży ślubnych. Tworząc  duet zarówno w pracy jak i w życiu osobistym, bardzo dobrze się znamy, lepiej się komunikujemy i uzupełniamy podczas reportażu. Na sesjach zdjęciowych często pracuje w pojedynkę Joanna, by stworzyć bardziej  spokojną, kameralną  i niesztampową atmosferę, byście jak najlepiej wspominali czas zdjęć.

Joanna to niepoprawna romantyczka, zakochana w pełnych emocji kadrach, fotografka par, pasjonatka wciągającej literatury i pięknych wnętrz. Portrecistka z zamiłowania.

Rafał to mocno stąpający po ziemi mężczyzna, miłośnik liczb i tabelek, finansista i niezastąpiona złota rączka w domu, opiekuńczy i kochający ojciec i mąż. Reportażysta z czujnym okiem na ciekawe wieloplanowe kadry.

Oboje bardzo lubimy góry, aromatyczną kawę i relaksujące wieczory z dobrą książką lub filmem.

"Patrz oczyma, fotografuj sercem "

Mamy to szczęście, że nasza praca jest jednocześnie pasją. Fotografujemy głownie śluby oraz sesje w stylu lifestyle, bo  wtedy powietrze jest aż gęste od wszystkich emocji, a my właśnie na nich skupiamy się najbardziej na zdjęciach. Podczas reportażu nie narzucamy się swoją osobą, jesteśmy obserwatorami i rejestratorami waszych chwil, emocji oraz wszystkich detali towarzyszących ceremonii. Uwieczniamy wydarzenia, tak jak się toczą, nie kreując nowej rzeczywistości. Wiemy jak Ważni są dla Was też Wasi najbliżsi – goście weselni, dlatego zawsze staramy się wykonać kilka grupowych zdjęć z nimi. Na sesji stawiamy na naturalność, ale też podpowiadamy i doradzamy. Zawsze skupiamy się na szczegółach tworzących daną chwilę.

Duet fotograficzny to również dwa różne – damskie i męskie – spojrzenia na tą samą chwilę. To wszystko składa się na wyjątkowy i pełny różnorodnych kadrów materiał zdjęciowy. Jesteśmy ze Śląska, jednak robimy zdjęcia w całej Polsce i mamy aspirację na zagraniczne plenery zdjęciowe.

Nasze ulubione miejsca na plener zdjęciowy to te najbliższe natury, w tym najbardziej góry, jura, lasy czy  jeziora. Jednak nie stronimy od nieszablonowych i kreatywnych pomysłów na miejsca oraz  aranżacje do zdjęć. Realizujemy również własne projekty zdjęciowe z naszej listy marzeń sesji do zrobienia.

REKOMENDACJE

SERCE W KADRZE - KOLOROWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA