NATURALNA FOTOGRAFIA - oferta i cennik

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

OFERTA I CENNIK

Naturalna fotografia ślubna Śląsk i Małopolska | sesja rodzinna lifestyle

REPORTAŻ ŚLUBNY

W Pakiecie Ślubnym otrzymujecie od nas min 500 zdjęć, a na nich pełny materiał zdjęciowy składający się z reportażu, od przygotowań po oczepiny ( nie dłużej niż do 0:30) rodzinne zdjęcia grupowe oraz mini sesję w dniu ślubu. Dla każdej naszej Pary Ślubnej, która zarezerwuje termin w ciągu 14 dni od otrzymania od nas oferty – sesja narzeczeńska w prezencie. Sesja narzeczeńska to idealny czas na bliższe poznanie i tym samym pokazanie Wam, że sesja zdjęciowa to miłe i przyjemne chwile, a aparat nie jest taki straszny jak go malują.

Zobacz przykładowe reportaże :

KATOWICE LEŚNE PATIO

Każde wybrane przez nas zdjęcie poddane jest autorskiej obróbce (nie mylić z retuszem), z zachowaniem naturalnych i ponadczasowych walorów estetycznych zdjęcia. Całość materiału zdjęciowego jest w kolorze + kilka w wersji czarnobiałej.

Otrzymujecie od nas eleganckie etui, a w nim dysk USB 3.0 z materiałem zdjęciowym ze ślubu i sesji oraz pakiet 50 odbitek 15x23cm . Mamy też coś dla Waszych Gości weselnych, zabezpieczoną hasłem, internetową galerię zdjęć dostępną przez 1 rok z możliwością pobrania pamiątkowych ujęć w pełnej rozdzielczości.

Dla każdej naszej pary, która podpisze z nami umowę mamy kolejny wyjątkowy i bardzo inspiracyjny prezent, który wesprze Was w planowaniu ślubu i wesela. Sami również chętnie Wam doradzimy i podzielimy się z Wami sprawdzonymi rozwiązaniami lub inspirującymi pomysłami płynącymi z naszego wieloletniego  doświadczenia.

Podczas reportażu ślubnego pracujemy w duecie. Sesje zdjęciowe najczęściej wykonuje 1 fotograf. Zostały ostatnie dostępne terminy na rok 2024 oraz otworzyliśmy zapisy na sezon 2025. Cena pakietu ślubnego z sesją narzeczeńską oraz mini sesją w dniu ślubu już od 4500 zł.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu mailowego pulak.fotografia@gmail.com lub do zakładki FAQ 

SESJA POŚLUBNA

Na plener poślubny możemy dla Was zarezerwować nawet cały dzień, jeśli miejsce sesji tego wymaga. Uwielbiamy podróżować i doceniamy zaangażowanie i oryginalne podejście do tematu sesji. Chętnie doradzimy i wesprzemy swoją listą ulubionych miejsc na sesję w każdym stylu, niezależnie czy w plenerze czy w ciekawym obiekcie. 

Jednak zależy nam, by miejsce jak najbardziej pasowało do Was, byście się w nim dobrze czuli i kadry tam wykonane dostarczały Wam jeszcze więcej pozytywnych wspomnień, niż tylko widok Was samych w strojach ślubnych.  

Zobacz przykładowe sesje ślubne:

KATOWICE LEŚNE PATIO

Piękne widoki lub oryginalne wnętrze w tle waszych uczuć będzie sprawiać, że te fotograficzne wspomnienia nabiorą jeszcze większej wartości dla Was.

Wykonujemy sesję głównie na Śląsku i w Małopolsce, aczkolwiek jeździmy również po całej Polsce i mamy aspirację na sesję zagraniczne. Nasz ulubiony czas na zdjęcia to wschód lub zachód słońca, jednak nie stronimy od wyzwań z nietypowym oświetleniem. Nie bójcie się, jeśli nie macie doświadczenia w pracy z fotografem, dla nas najważniejsza jest Wasza naturalność i Wasze emocje. Pozwólcie się porwać na wyjątkową randkę, z której będziecie mieć piękną pamiątkę w postaci sesji zdjęciowej.

Sesja poślubna to wyjątkowa możliwość stworzenia nietuzinkowych kadrów. Warto przemyśleć jej koncepcje, temat i dobrać odpowiednie miejsce. Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie doradzimy opierając się na swoim kilkuletnim doświadczeniu oraz pasji poszukiwania nowych miejsc na sesję.

Cena sesji poślubnej to 800 zł / 40 zdjęć
Nasze Pary Ślubne, które decydują się na współprace z nami podczas reportażu otrzymują z sesji wszystkie ujęcia
w wersji cyfrowej, min. 80 zdjęć .

Sesję poślubną realizujemy w tygodniu ,
tylko w wyjątkowych sytuacjach w wolne weekendy .
(może się to wiązać z dodatkowymi kosztami.)

SESJA LIFESTYLE

Stworzymy dla Was wyjątkową pamiątkę Waszej codzienności, piękne rodzinne i czułe momenty lub sam na sam o wschodzie czy zachodzie słońca. Pokażcie nam jaką macie pasję, co lubicie robić w czasie wolnym, lub czym zajmujecie się w pracy. Chętnie uwiecznimy Wasz domowy azyl i bliskie relacje. 

Tematyka może być każda, miejsce również nie ma większego znaczenia. To, co charakteryzuje takie sesje to naturalność chwili i relacji między wami.

Liczą się momenty codzienności, które najczęściej umykają naszej pamięci, a które stanowią podstawę naszego pięknego życia.

REGULAMIN SESJI 

Zobacz przykładowe sesje lifestyle :

WYJĄTKOWA OFERTA DLA NASZYCH PAR MŁODYCH
Na pierwszą sesję lifestyle po ślubnej współpracy z nami

A dla naszych stałych klientów powracających
na kolejne sesje lifestyle mamy zawsze prezent
– więcej zdjęć w cenie pakietu!

CENNIK SESJI LIFESTYLE :

FOTOALBUMY

Tworzymy dla Was elegancką i ponadczasową oprawę graficzną na Wasze zdjęcia w postaci projektów drukowanego fotoalbumu. To spersonalizowana i ekskluzywna pamiątka, do której będziecie wracać przez długie lata. Do każdego produktu podchodzimy indywidualnie, dając Wam możliwość wglądu i zmiany projektu przed jego drukiem. Sami decydujecie również  w jakiej oprawie powstanie Wasz fotoalbum oraz z ilu stron będzie się składał. 

Istnieje również  możliwość wywołania dodatkowych odbitek, wykonania fotoobrazu czy innych fotoproduktów, zamawianych indywidualnie na życzenie klienta. Korzystamy z profesjonalnych producentów fotoalbumów i fotoksiążek, oferując Wam tym samym wyjątkowy i doskonały jakościowo produkt. 

Posiadamy fotoalbumy pokazowe, które możecie zobaczyć osobiście podczas spotkania z nami. Możecie również podejrzeć przykładowe projekty oraz okładki naszych realizacji online w zakładce FOTOALBUMY, lub klikając bezpośrednio tutaj.

Koszt foto albumu wraz z projektem uzależniony jest od ilości stron i doboru dodatków okładki. To produkt personalizowany. Wykonujemy projekt, który przed realizacją oglądacie, nanosicie swoje poprawki, zatwierdzacie liczbę rozkładówek, ustalacie kolor, materiał, grawer lub zdjęcie na okładkę.

Projekt albumu tworzymy na podstawie naszych zdjęć powstałych podczas wspólnych realizacji ale również z Waszych prywatnych zdjęć – także tych z telefonu. Wszystkie informacje w zakładce ALBUMY.

Fotografujemy, by tworzyć dla Was piękne wspomnienia, które zostaną z Wami na zawsze. Nasz styl to kolor, naturalność i pasja. Cieszymy się ogromnie, że nasze zdjęcia Was porwały, opowiedzcie nam o Waszych fotograficznych marzeniach, a potem spełnijmy je razem!