SESJA NARZECZEŃSKA - FOTOGRAFIA PAR

FOTOGRAFIA PAR, SESJE NARZECZEŃSKIE, SESJE DLA PAR, LOVE STORY, NATURALNA FOTOGRAFIA, LIFESTYLE, 


CZYM JEST SESJA NARZECZEŃSKA, O CO W NIEJ CHODZI I JAK TO WYGLĄDA?

Sesja narzeczeńska ma na celu poznanie się bliżej, zbudowania miłej relacji z fotografem, zapoznanie się ze stylem pracy i osobowością fotografa oraz obycie się ze sprzętem fotograficznym. Jest stosunkowo krótka i tym samym mocno nacechowana emocjami :) Taką sesję wykonujemy tylko przed ślubem - może to być kilka miesięcy lub kilka dni przed weselem. Warto zdecydować się na sesję odpowiednio wcześnie, byście mogli zobaczyć i wykorzystać zdjęcia np, do zaproszeń, czy dekoracji ślubnych. Podczas wykonywania zdjęć na takiej sesji nie ustawiamy Was od A do Z, nie tworzymy sztampowych ujęć i sztywnej atmosfery. Staramy się by sesja narzeczeńska była dla was pewnego rodzaju randką, podczas której Wy i wasze uczucia grają rolę pierwszoplanową :)  Stawiamy na Was, chcemy za pośrednictwem tej sesji bliżej Was poznać, dowiedzieć się więcej o Was, jakie są Wasze zainteresowania, pasje i jakie miejsca lubicie. Naszą rolą jest uwiecznić Wasze emocje w kadrze - więc jesteśmy bardziej obserwatorami i rejestratorami chwil. Oczywiście służymy pomocą, doradzamy i podpowiadamy tak, byśmy byli zadowoleni z wspólnych efektów.


JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA SESJĘ?

Po pierwsze i niezbędne na każdą sesję zdjęciową : ZABIERZCIE ZE SOBĄ DOBRY HUMOR, nie przejmujcie się brakiem doświadczenia, większość par go nie posiada i bardzo dobrze, Wy macie być naturalni i Wasze emocje oraz zachowania również, po prostu bądźcie sobą ! Pokażcie nam Wasze uczucia, a my zrobimy resztę.
Po drugie: ubierzcie się w ubrania, które lubicie, w których dobrze się czujecie i ładnie wyglądacie. Fajnie, jeśli Wasze stroje będą ze sobą spójne stylem lub kolorystyką. Jeśli wybieramy się w bardziej sielskie tereny lepiej zamiast sukni balowej i szpilek ubrać jeansy lub zwiewną sukienkę i trampki. ;) 


JAKI WYBRAĆ TERMIN, ILE CZASU TRWA  SESJA, CZY  FOTOGRAF NARZUCA MIEJSCE?

Oczywiście moglibyśmy Was zasypać setką miejsc w całej Polsce i być może za granicą, gdzie moglibyśmy wykonać taką sesję, ale sądzimy, ze nie o to w niej chodzi. Sesja narzeczeńska jak sama nazwa podpowiada powinna być Waszą historią z Waszym ulubionym miejscem w tle - może i ściśle związanym właśnie z zaręczynami? Dlaczego nie! :) ... ale może również być miejscem, w którym wspólnie pracujecie czy realizujecie swoje pasje, albo miejscem, gdzie kochacie jeździć na wakacje i nigdy nie macie tam wspólnego zdjęcia. Sesja trwa zwykle 1-2 godz. - wszystko zależy od charakteru sesji i miejsca. Do wybranej lokalizacji jedziemy wspólnie, a najlepszymi godzinami na sesję są albo godziny wczesno poranne albo ostatnie przed zachodem słońca i ten czas ja osobiście najbardziej preferuje - wtedy już samo światło jest miękkie, ciepłe i nastrojowe! Oczywiście z pogodą nawet w najbardziej upalne lato nie wygramy i może się zmienić z minuty na minutę - w tym wypadku rezygnujemy z sesji! ... żartujemy!! :) Oczywiście, jeśli tylko chcecie działamy dalej! :) Nie straszne nam są zachmurzenia, zimno, a nawet burze deszczowe czy śnieżne. Możemy Wam opowiedzieć nie jedną anegdotkę pogodową, z której wspólnymi siłami z narzeczonymi  uszliśmy cało, wesoło i z świetnymi kadrami :)