SESJA NARZECZEŃSKA - FOTOGRAFIA PARFOTOGRAFIA ŚLUBNA SESJE DLA PAR
ŚLĄSK / MAŁOPOLSKA DOJAZD NA TERENIE CAŁEJ POLSKI I EUROPY

SESJA NARZECZEŃSKA | REPORTAŻ ŚLUBNY  | PLENER ŚLUBNY 


CZYM JEST SESJA NARZECZEŃSKA, O CO W NIEJ CHODZI I JAK TO WYGLĄDA?

Sesja narzeczeńska ma na celu poznanie się bliżej, zbudowania miłej relacji z fotografem, zapoznanie się ze stylem pracy i osobowością fotografa oraz obycie się ze sprzętem fotograficznym. Jest stosunkowo krótka i tym samym mocno nacechowana emocjami :) Taką sesję wykonujemy tylko przed ślubem - może to być kilka miesięcy lub kilka dni przed weselem. Warto zdecydować się na sesję odpowiednio wcześnie, byście mogli zobaczyć i wykorzystać zdjęcia np, do zaproszeń, czy dekoracji ślubnych. Podczas wykonywania zdjęć na takiej sesji nie ustawiamy Was od A do Z, nie tworzymy sztampowych ujęć i sztywnej atmosfery. Staramy się by sesja narzeczeńska była dla was pewnego rodzaju randką, podczas której Wy i wasze uczucia grają rolę pierwszoplanową :)  Stawiamy na Was, chcemy za pośrednictwem tej sesji bliżej Was poznać, dowiedzieć się więcej o Was, jakie są Wasze zainteresowania, pasje i jakie miejsca lubicie. Naszą rolą jest uwiecznić Wasze emocje w kadrze - więc jesteśmy bardziej obserwatorami i rejestratorami chwil. Oczywiście służymy pomocą, doradzamy i podpowiadamy tak, byśmy byli zadowoleni z wspólnych efektów.


JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA SESJĘ?

Po pierwsze i niezbędne na każdą sesję zdjęciową : ZABIERZCIE ZE SOBĄ DOBRY HUMOR, nie przejmujcie się brakiem doświadczenia, większość par go nie posiada i bardzo dobrze, Wy macie być naturalni i Wasze emocje oraz zachowania również, po prostu bądźcie sobą ! Pokażcie nam Wasze uczucia, a my zrobimy resztę.
Po drugie: ubierzcie się w ubrania, które lubicie, w których dobrze się czujecie i ładnie wyglądacie. Fajnie, jeśli Wasze stroje będą ze sobą spójne stylem lub kolorystyką. Jeśli wybieramy się w bardziej sielskie tereny lepiej zamiast sukni balowej i szpilek ubrać jeansy lub zwiewną sukienkę i trampki. ;) 


JAKI WYBRAĆ TERMIN, ILE CZASU TRWA  SESJA, CZY  FOTOGRAF NARZUCA MIEJSCE?

Oczywiście moglibyśmy Was zasypać setką miejsc w całej Polsce i być może za granicą, gdzie moglibyśmy wykonać taką sesję, ale sądzimy, ze nie o to w niej chodzi. Sesja narzeczeńska jak sama nazwa podpowiada powinna być Waszą historią z Waszym ulubionym miejscem w tle - może i ściśle związanym właśnie z zaręczynami? Dlaczego nie! :) ... ale może również być miejscem, w którym wspólnie pracujecie czy realizujecie swoje pasje, albo miejscem, gdzie kochacie jeździć na wakacje i nigdy nie macie tam wspólnego zdjęcia. Sesja trwa zwykle 1-2 godz. - wszystko zależy od charakteru sesji i miejsca. Do wybranej lokalizacji jedziemy wspólnie, a najlepszymi godzinami na sesję są albo godziny wczesno poranne albo ostatnie przed zachodem słońca i ten czas ja osobiście najbardziej preferuje - wtedy już samo światło jest miękkie, ciepłe i nastrojowe! Oczywiście z pogodą nawet w najbardziej upalne lato nie wygramy i może się zmienić z minuty na minutę - w tym wypadku rezygnujemy z sesji! ... żartujemy!! :) Oczywiście, jeśli tylko chcecie działamy dalej! :) Nie straszne nam są zachmurzenia, zimno, a nawet burze deszczowe czy śnieżne. Możemy Wam opowiedzieć nie jedną anegdotkę pogodową, z której wspólnymi siłami z narzeczonymi  uszliśmy cało, wesoło i z świetnymi kadrami :) 


 

  

   

 

   

  

  

  

  

  

  

 

 
  
  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  
FOTOGRAFIA PAR, SESJE NARZECZEŃSKIE, SESJE DLA PAR, LOVE STORY, NATURALNA FOTOGRAFIA, LIFESTYLE, 

OPINIE I REKOMENDACJE

 • Anna i Michał

  Kiedy szukaliśmy fotografa zachwyciła nas oryginalność Twoich zdjęć. Już wtedy zauważyliśmy, że Twoje fotografie kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zaczynając współpracę od sesji narzeczeńskiej, przez reportaż z najważniejszego dnia w naszym życiu, do sesji w plenerze możemy stwierdzić, że zdjęcia wzbudziły powrót do cudownych wspomnień i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych(...)

 • Magda i Damian

  Jeżeli szukacie fotografa na swój ślub i wesele to nie mogliście lepiej trafić :) Joanna Pulak jest niezwykle profesjonalna a przy tym sympatyczna i nienarzucająca się swoją osobą. Często widywałam na weselach fotografów, którzy dosłownie na każdym kroku ustawiali parę młodą. Joasia tego nie robi i chwała jej za to ! :) W czasie wesela była praktycznie niezauważalna – jak gdyby jej tam nie było. A efekt końcowy pokazał, że była dosłownie wszędzie :) Uchwyciła najpiękniejsze i najciekawsze momenty. Zrobione przez nią zdjęcia pokazywały prawdziwe emocje: miłość, radość, wzruszenie i wspaniałą zabawę. Również nasi goście zachwyceni są zdjęciami :) (...)

 • Ilona i Konrad

  Poszukiwania dobrego fotografa ślubnego to nie łatwa sprawa. Jest ich na rynku mnóstwo i ciężko się zdecydować. Przeszukiwałam internet w poszukiwaniu tego "czegoś" w fotografiach i znalazłam firmę Asi i Rafała. W ich zdjęciach jest mnóstwo emocji i prawdziwości. Każde zdjęcie ukazuje wyjątkowe chwile. Zarówno reportaż jak i sesja ślubna są przepiękne. Żadne zdjęcie nie było pozowane i nie prawdziwe. Asia zostawiła nam mnóstwo swobody nic nie narzucała bawiliśmy się świetnie. Podczas ceremonii ślubnej byli praktycznie nie widoczni a to dla mnie znaczyło bardzo dużo ponieważ czasem fotograf jest bardziej widoczny niż para młoda. Są mega sympatyczną parą z którą od razu można złapać super kontakt. Mi nie polecił ich nikt ale ja polecam z całego serca. Nie zawiodą Was. :)

 • Kinga i Paweł

  Gdybym miała zachęcić kogokolwiek do współpracy z Asią powiedziałabym- wyskocz z nią na herbatkę a od razu poczujesz, że właśnie jej szukasz- tak to zdecydowanie Twoja/Wasza Pani fotograf :) ujmuje życzliwością i otwartością, człowiek ma wrażenie jakby znał Asię od dziecka...niby banał ale okazuje się bardzo istotny we współpracy! Nie lubisz zdjęć, ba- Twój facet ich nie cierpi, nie przejmuj się!!!- Aszka zrobi Wam zdjęcia niczym z kadru do dobrego romansu:))) niezależnie od miejsca i pogody ;)wybierze się z Wami wszędzie..Ponadto uchwyci każdą łezkę w oku,uścisk dłoni, pocałunek i przelotny uśmiech- to naprawdę warte uwiecznienia w albumie..Pracuje niemal niezauważalnie, przez co nikt nie czuje się skrępowany! (...)