PLENER ŚLUBNY


FOTOGRAFIA ŚLUBNA SESJE DLA PAR
ŚLĄSK / MAŁOPOLSKA DOJAZD NA TERENIE CAŁEJ POLSKI I EUROPYW DNIU ŚLUBU CZY W INNYM DNIU ?

Sesja ślubna jest dość wymagającą sesją, jak podczas sesji narzeczeńskiej możemy pozwolić sobie na spontaniczność i pełną naturalność, tak podczas sesji ślubnej warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów takich jak dodatki i strój - ślubny, niecodzienny, pełen detali, które warto zaakcentować np. długi tren sukni ślubnej Pani Młodej czy oryginalne spinki Pana Młodego. Jeśli zdecydowaliście się na motyw przewodni ślubu lub kolorystykę i posiadacie spersonalizowane detale, takie jak np. Wasze inicjały czy oryginalne girlandy, warto je również zabrać i wykorzystać na sesję. Kolejnym ważnym punktem będą zdjęcia tradycyjne, portretowe, które będziecie mogli wywołać dla rodziców czy dziadków do ramki. Nie może zabraknąć także zdjęć żywych, emocjonalnych podkreślających wasz temperament i charakter, na który wpływ ma również miejsce, w którym wykonywane są zdjęcia. Teraz nasuwa się pytanie - czy wszystkie kadry ślubne o których marzycie jesteśmy w stanie zrealizować w 30 minut? Jeśli odpowiedź jest twierdząca śmiało wystarczy sesja portretowa podczas wesela. Jeśli jednak uważacie tak jak my, że sesje ślubną wykonuje się raz w życiu i warto zainwestować w nią nie tylko pieniądze ale również wasz czas i zaangażowanie, śmiało zachęcam Was do ustalenia z nami na spokojnie po ślubie dnia 
i miejsca na zdjęcia.

I teraz najlepsze : na sesję ślubną mamy cały dzień i możemy ją zrealizować w kilku miejscach - musimy tylko wziąć pod uwagę czas jaki poświęcimy na dojazd. Jak podczas sesji narzeczeńskiej skupimy się głównie na Waszych emocjach, tak podczas sesji ślubnej możecie zaszaleć z miejscem i pomysłem. Wspólnie wymyślmy miejsce, które idealnie będzie oddawać Wasze uczucia, Was samych a przy tym wszystkim będzie stanowić wspaniałe tło do niezapomnianych zdjęć i wspomnień - góry, morze, wymarzone wnętrze, albo wyjazd za granicę? Wszystko zależy tylko od Was!


JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SESJI ŚLUBNEJ?

Oprócz dobrego humoru warto zadbać o :
Wasze Ślubne stroje i dodatki. Muszą być one czyste , wyprasowane i powinny się równie dobrze prezentować jak podczas ślubu, chyba ze sesja będzie miała charakter dość ekstremalny - woda, błoto, kolorowa farba - wtedy takie niuanse można odstawić na bok :)
Na podróż wybierzcie wygodne buty, dopiero na plenerze założycie szpilki i buty wyjściowe. Bieganie po trawie i piasku oraz pokonywanie długich dystansów będzie wygodniejsze w trampkach. ;)
Makijaż i fryzura ma również znaczenie, nie musi być to dokładnie to samo co na ślubie,
ale dobrze wymodelowane włosy czy podkreślone oko dodadzą pewności siebie Pannie Młodej.
Wszystko uzależnione jest od Was samych. Tak naprawdę ograniczeniem może być wyłącznie wyobraźnia. Możliwości jest tyle ile sami zapragniecie. Sesje zdjęciowe ślubne trwają na tyle długo, na ile pozwalają fundusze i pomysły. Czasami jest to 2 – 3 godziny, czasem cały dzień,a podczas wyjazdów na drugi koniec Polski lub za granicę nawet i kilka dni.

Sesja zdjęciowa ma przede wszystkim  być dla Was doskonałą zabawą, dlatego wyśpijcie się porządnie, rozluźnijcie i pozwólcie to nam wziąć cały stres na siebie za efekt końcowy :) 
  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  
  
  

  

  

  

    

  

  

  

   

  

  

 

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  


PLENER ŚLUBNY, SESJA ŚLUBNA, SESJA PLENEROWA, DETALE ŚLUBNE, FAQ ŚLUBNE, PARA MŁODA, FOTOGRAFIA ŚLUBNA, 

OPINIE I REKOMENDACJE

 • Anna i Michał

  Kiedy szukaliśmy fotografa zachwyciła nas oryginalność Twoich zdjęć. Już wtedy zauważyliśmy, że Twoje fotografie kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zaczynając współpracę od sesji narzeczeńskiej, przez reportaż z najważniejszego dnia w naszym życiu, do sesji w plenerze możemy stwierdzić, że zdjęcia wzbudziły powrót do cudownych wspomnień i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych(...)

 • Magda i Damian

  Jeżeli szukacie fotografa na swój ślub i wesele to nie mogliście lepiej trafić :) Joanna Pulak jest niezwykle profesjonalna a przy tym sympatyczna i nienarzucająca się swoją osobą. Często widywałam na weselach fotografów, którzy dosłownie na każdym kroku ustawiali parę młodą. Joasia tego nie robi i chwała jej za to ! :) W czasie wesela była praktycznie niezauważalna – jak gdyby jej tam nie było. A efekt końcowy pokazał, że była dosłownie wszędzie :) Uchwyciła najpiękniejsze i najciekawsze momenty. Zrobione przez nią zdjęcia pokazywały prawdziwe emocje: miłość, radość, wzruszenie i wspaniałą zabawę. Również nasi goście zachwyceni są zdjęciami :) (...)

 • Ilona i Konrad

  Poszukiwania dobrego fotografa ślubnego to nie łatwa sprawa. Jest ich na rynku mnóstwo i ciężko się zdecydować. Przeszukiwałam internet w poszukiwaniu tego "czegoś" w fotografiach i znalazłam firmę Asi i Rafała. W ich zdjęciach jest mnóstwo emocji i prawdziwości. Każde zdjęcie ukazuje wyjątkowe chwile. Zarówno reportaż jak i sesja ślubna są przepiękne. Żadne zdjęcie nie było pozowane i nie prawdziwe. Asia zostawiła nam mnóstwo swobody nic nie narzucała bawiliśmy się świetnie. Podczas ceremonii ślubnej byli praktycznie nie widoczni a to dla mnie znaczyło bardzo dużo ponieważ czasem fotograf jest bardziej widoczny niż para młoda. Są mega sympatyczną parą z którą od razu można złapać super kontakt. Mi nie polecił ich nikt ale ja polecam z całego serca. Nie zawiodą Was. :)

 • Kinga i Paweł

  Gdybym miała zachęcić kogokolwiek do współpracy z Asią powiedziałabym- wyskocz z nią na herbatkę a od razu poczujesz, że właśnie jej szukasz- tak to zdecydowanie Twoja/Wasza Pani fotograf :) ujmuje życzliwością i otwartością, człowiek ma wrażenie jakby znał Asię od dziecka...niby banał ale okazuje się bardzo istotny we współpracy! Nie lubisz zdjęć, ba- Twój facet ich nie cierpi, nie przejmuj się!!!- Aszka zrobi Wam zdjęcia niczym z kadru do dobrego romansu:))) niezależnie od miejsca i pogody ;)wybierze się z Wami wszędzie..Ponadto uchwyci każdą łezkę w oku,uścisk dłoni, pocałunek i przelotny uśmiech- to naprawdę warte uwiecznienia w albumie..Pracuje niemal niezauważalnie, przez co nikt nie czuje się skrępowany! (...)