PLENER ŚLUBNY

PLENER ŚLUBNY, SESJA ŚLUBNA, SESJA PLENEROWA, DETALE ŚLUBNE, FAQ ŚLUBNE, PARA MŁODA, FOTOGRAFIA ŚLUBNA, 


W DNIU ŚLUBU CZY W INNYM DNIU ?

Sesja ślubna jest dość wymagającą sesją, jak podczas sesji narzeczeńskiej możemy pozwolić sobie na spontaniczność i pełną naturalność, tak podczas sesji ślubnej warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów takich jak dodatki i strój - ślubny, niecodzienny, pełen detali, które warto zaakcentować np. długi tren sukni ślubnej Pani Młodej czy oryginalne spinki Pana Młodego. Jeśli zdecydowaliście się na motyw przewodni ślubu lub kolorystykę i posiadacie spersonalizowane detale, takie jak np. Wasze inicjały czy oryginalne girlandy, warto je również zabrać i wykorzystać na sesję. Kolejnym ważnym punktem będą zdjęcia tradycyjne, portretowe, które będziecie mogli wywołać dla rodziców czy dziadków do ramki. Nie może zabraknąć także zdjęć żywych, emocjonalnych podkreślających wasz temperament i charakter, na który wpływ ma również miejsce, w którym wykonywane są zdjęcia. Teraz nasuwa się pytanie - czy wszystkie kadry ślubne o których marzycie jesteśmy w stanie zrealizować w 30 minut? Jeśli odpowiedź jest twierdząca śmiało wystarczy sesja portretowa podczas wesela. Jeśli jednak uważacie tak jak my, że sesje ślubną wykonuje się raz w życiu i warto zainwestować w nią nie tylko pieniądze ale również wasz czas i zaangażowanie, śmiało zachęcam Was do ustalenia z nami na spokojnie po ślubie dnia 
i miejsca na zdjęcia.

I teraz najlepsze : na sesję ślubną mamy cały dzień i możemy ją zrealizować w kilku miejscach - musimy tylko wziąć pod uwagę czas jaki poświęcimy na dojazd. Jak podczas sesji narzeczeńskiej skupimy się głównie na Waszych emocjach, tak podczas sesji ślubnej możecie zaszaleć z miejscem i pomysłem. Wspólnie wymyślmy miejsce, które idealnie będzie oddawać Wasze uczucia, Was samych a przy tym wszystkim będzie stanowić wspaniałe tło do niezapomnianych zdjęć i wspomnień - góry, morze, wymarzone wnętrze, albo wyjazd za granicę? Wszystko zależy tylko od Was!


JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SESJI ŚLUBNEJ?

Oprócz dobrego humoru warto zadbać o :
Wasze Ślubne stroje i dodatki. Muszą być one czyste , wyprasowane i powinny się równie dobrze prezentować jak podczas ślubu, chyba ze sesja będzie miała charakter dość ekstremalny - woda, błoto, kolorowa farba - wtedy takie niuanse można odstawić na bok :)
Na podróż wybierzcie wygodne buty, dopiero na plenerze założycie szpilki i buty wyjściowe. Bieganie po trawie i piasku oraz pokonywanie długich dystansów będzie wygodniejsze w trampkach. ;)
Makijaż i fryzura ma również znaczenie, nie musi być to dokładnie to samo co na ślubie,
ale dobrze wymodelowane włosy czy podkreślone oko dodadzą pewności siebie Pannie Młodej.
Wszystko uzależnione jest od Was samych. Tak naprawdę ograniczeniem może być wyłącznie wyobraźnia. Możliwości jest tyle ile sami zapragniecie. Sesje zdjęciowe ślubne trwają na tyle długo, na ile pozwalają fundusze i pomysły. Czasami jest to 2 – 3 godziny, czasem cały dzień,a podczas wyjazdów na drugi koniec Polski lub za granicę nawet i kilka dni.

Sesja zdjęciowa ma przede wszystkim  być dla Was doskonałą zabawą, dlatego wyśpijcie się porządnie, rozluźnijcie i pozwólcie to nam wziąć cały stres na siebie za efekt końcowy :)