Kategorie
LIFESTYLE PORADNIK SESJA BRZUSZKOWA SESJA CIĄŻOWA SESJA LIFESTYLE ZIMOWA SESJA

ZIMOWA SESJA BRZUSZKOWA WSZYSTKIE UJĘCIA VS WYBÓR KLIENTA

JAK WYGLĄDA SESJA BRZUSZKOWA?

Najlepszy czas na sesję to 28-36 tydzień ciąży, brzuszek jest już na tyle widoczny by go uwiecznić, a jeszcze nie jest to sama końcówka, gdy mogą męczyć różne dolegliwości. Oczywiście to kwestia indywidualna, i jeśli czujesz się dobrze i macie ochotę się ze mną spotkać wcześniej lub później nie ma problemu. 🙂

Sesję możemy wykonać w waszym domu, pokazując również miejsce, które pieczołowicie przygotowujecie dla maluszka lub w plenerze. Jak widzicie sesja może się odbyć o każdej porze roku, w zależności w jakim czasie oczekujecie swojego dziecka. Niezależnie gdzie zaplanujemy taką sesję, skupimy się na brzuszku, czułe głaskanie, przytulanie to baza do pełnych emocji kadrów rodzinnie, we dwoje lub solo.

Jestem zwolennikiem sesji w parze, by obydwoje rodziców miało piękną pamiątkę, ale nie jest to obowiązek. Jednak pracując tyle lat z parami, wiem, że razem na sesji jest dużo prościej, milej i przyjemniej 😉 Jeśli jednak marzysz o indywidualnej sesji, może w bardziej kobiecym, sensualnym wydaniu, koniecznie mi o tym opowiedz! Podczas sesji we dwoje, skupimy się na Was, na Waszym uczuciu, na czułym głaskaniu brzuszka ale oczywiście znajdziemy również czas na kadry tylko dla mamy z brzuszkiem.

A co ze starszym rodzeństwem, jeśli jest? Jeszcze lepiej! Podczas jednej sesji stworzymy rodzinne kadry, piękne i bliskie ujęcia pary i emocjonalne ujęcia mamy z brzuszkiem. To co najważniejsze możesz liczyć na naturalne kadry, które będą cudowną pamiątką.

CO UBRAĆ ZIMĄ NA SESJĘ CIĄŻOWĄ?

Przede wszystkim należy przemyśleć dobór ubioru do miejsca sesji oraz pory roku. Tutaj widzicie sesję, która powstała w zimie, w plenerze, przy znacznym chłodzie i zaspach śnieżnych dlatego Karolina i Jakub fantastycznie się do niej przygotowali. Postawili na odpowiednie buty, ciepłe swetry, czapki i szaliki, które świetnie ociepliły ten zimowy klimat. To idealny zestaw na tę porę roku.

Ważne by Wasz strój był spójny ze sobą, ale jednocześnie dobrze by ze sobą kontrastował. Ten sam kolor może spowodować, że podczas bliskich kadrów zlejecie się ze sobą w jedną bryłę. W takiej sytuacji, niech chociaż jakiś akcent, dodatek odróżnia wasze stroje. Dla mamy polecam obcisłe ale jednocześnie wygodne ubranie, które podkreśli twoje piękne krągłości. Świetnie sprawdzi się dzianinowa sukienka.  Ważne by zimą było Wam ciepło na sesji w plenerze, a latem nie za gorąco.  

Jestem zakochana w naturalnych sesjach, to dotyczy również ubrań. Gdy za bardzo się „przebierzecie” nie będziecie się czuli swobodnie, a zdjęcia nie będą w pełni oddawać was i waszej osobowości. Wiem o czym piszę, kilka razy testowałam takie przebieranki, dodawałam od siebie jakieś dodatki i to już nie było to. Jeśli nie jesteście przekonani co będzie dobrze wyglądać, zawsze służę radą i pomocą. Chętnie podpowiem jak skompletować dobrze garderobę na sesję, przy tym nie przebierając Was w kogoś zupełnie innego .

Ciąża to chwile pełne oczekiwania i przygotowywania się na nowe życie. To czas pełen emocji, budowania nowych relacji i czułości. I taka właśnie jest nasza naturalna sesja. To wyjątkowa pamiątka, która zatrzyma niepowtarzalne chwile i pozwoli wracać do nich przez całe życie.

Decydując się na sesję ciążową mam dla ciebie 5 dodatkowych zdjęć w prezencie przy zakupie sesji noworodkowej.
Z przyjemnością spotkam się z Wami raz jeszcze w powiększonym składzie 😉

Ale to tylko jeden z wyjątkowych etapów waszego życia, które warto zatrzymać na fotografiach. Niezależnie od tematu chętnie stworzę dla Was piękne kadry. Spotykamy się na ok 1-1,5h . W tym czasie powstanie  80-100  kadrów ( im więcej uczestników sesji, im więcej się dzieje, tym więcej kadrów), które po mojej autorskiej obróbce przesyłam do Was i to Wy decydujecie ile i jakie kadry wybieracie dla siebie. Zakres cen i ilość kadrów w pakietach znajdziecie w zakładce OFERTA ( kliknij tutaj )

Zobaczcie sami jak to wygląda. To wszystkie kadry powstałe i przesłane do Karoliny i Jakuba, te w ramce to ich wybór 🙂 Najczęściej wybierana ilość zdjęć z sesji ciążowej to 20-25 kadrów. To w zupełności wystarczy.

Jednak zdradzę Wam, że z sesji rodzinnej z dziećmi w roli głównej nie jest łatwo zamknąć się tylko w 25 kadrach, wtedy większość rodzin z którymi współpracowałam decydują się na drugi pakiet ze wszystkimi ujęciami z sesji. 😉