SERCE W KADRZE

"W doskonałej fotografii chodzi o głębię uczucia, nie o głębię ostrości."

REPORTAŻ ŚLUBNY ORAZ SESJE LIFESTYLE

Głównym fotografem jestem ja – Joanna, jednak od 2016 roku w cenie Pakietu Ślubnego pracujemy w duecie, co daje jeszcze więcej możliwości, a zdjęcia, które dla Was wykonujemy są jeszcze bardziej różnorodne, przez co cały materiał zdjęciowy tylko zyskuje 🙂  Wasza Pamiątka Ślubna staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Najczęściej pracujemy w dwójkę, jednak przy małych ślubach (do 40 gości) lub przyjęciach weselnych wystarczy jeden fotograf.

Sesje zdjęciowe wykonuje głównie jeden fotograf.

Zajmujemy się przede wszystkim fotografią ślubną, ale tworzymy również sesje rodzinne, sesje dla par w duchu lifestyle. Sesje w stylu lifestyle tworzymy nie tylko dla naszych par ślubnych, ale ofertę kierujemy do każdego. Niezależnie od tematu sesji mamy stałą i bardzo atrakcyjną ofertę, która dostępna jest tutaj. Jesteśmy ze Śląska, ale pracujemy w całym kraju. Wykonywaliśmy już zdjęcia m.in. w Stalowej Woli, Krakowie, Krynicy Zdrój, Katowicach, Porąbce, Szczyrku, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Zakopanem, Lubaczowie (woj.Podkarpackie), czy nad naszym pięknym morzem.

Sesje zdjęciowe wykonujemy głównie w Polsce, ale zdarzyło nam się tworzyć je również w Europie , np. Sesja w Tatrach Słowackich

Mamy wieloletnie doświadczenie, jednak wciąż ze świeżą i pełną pasji głową i sercem podchodzimy do fotografii. Ciągle się rozwijamy i szkolimy. Nie interesuje nas modny styl na zdjęciach, idziemy z duchem czasu, jednak stawiamy przede wszystkim na uczucia w kadrze oraz ponadczasową kolorystykę. Cenimy sobie kontakt z naszymi parami, tworząc przyjazną i wesołą atmosferę podczas zdjęć, dopuszczamy do głosu wasze pasje i uczucia. Poznajmy się i stwórzmy razem piękne fotograficzne wspomnienia.

Nasza oferta jest skrojona idealnie na miarę naszych par. Otrzymujecie od nas nie tylko produkty ale i serce oraz pasję w komplecie. Chcemy poznać swoje pary ślubne i dla każdej mamy sesję narzeczeńską w prezencie, a album który dla Was będziemy tworzyć będziecie mogli sami spersonalizować. Stawiamy również na zaangażowanie pary i ich chęć stworzenia magicznych kadrów, najbardziej oryginalne pomysły oraz wybory miejsc na plener poślubny nagradzamy zwiększoną ilością zdjęć oraz różnymi promocjami na sesję zdjęciową.

Najbardziej lubimy w swojej pracy kontakt z parami oraz tworzenie ich wymarzonych wspomnień na fotografiach. Ten moment wzruszenia i radości, gdy otrzymują od nas gotowy materiał zdjęciowy oraz fotoprodukty jest bezcenny. Cenimy fotografię za jej ponadczasowość oraz zatrzymaną w czasie chwilę i emocję.

Idealne zdjęcie wzrusza, bawi lub szokuje. Zmusza do zatrzymania się przy nim dłużej i przeżywania uwiecznionych na nim emocji i wydarzeń.

Ten, w którym powietrze gęste jest od emocji. Dla każdego ślubu będzie to zupełnie inny moment, zupełnie tak jak różne są pary, różne śluby i różne wydarzenia im towarzyszące.

Przepis na znakomitą zabawę na weselu to zorganizowanie go po swojemu, na podstawie wspólnych marzeń i pasji, w gronie najważniejszych Wam osób, oraz przy ulubionych dźwiękach i w otoczeniu pięknych dekoracji, kwiatów czy oświetlenia. Wisienką na torcie tej organizacji będzie fotograf, przy którym będziecie się czuli swobodnie, a kadry, które stworzy dla Was z tej zabawy będą prawdziwym i wzruszającym wehikułem czasu.

Pracujemy na profesjonalnym, pełnoklatkowym sprzęcie w systemie aparatów i obiektywów marki NIKON. Posiadamy trzy korpusy i odpowiedni do reportażu i pleneru ślubnego zestaw obiektywów. Sprzęt jest stosunkowo często wymieniany by dawał gwarancję jakości i pewność działania.

Słabe oświetlenie to nie przeszkoda. Posiadamy odpowiedni sprzęt by sobie z nim poradzić. Dodatkowo cały czas rozwijamy się w tym kierunku, by jeszcze lepiej podejść do tematu fotografii w różnych warunkach oświetleniowych.

Trudne warunki pogodowe to okazja do stworzenia bardziej kreatywnych kadrów. Nie boimy się ich, jesteśmy przygotowani, również jeśli chodzi o sprzęt. Jeśli jednak stanowi to problem dla pary, zawsze możemy przełożyć termin lub zmienić miejsce na sesję. Podczas ślubu to jedyny czynnik na który nie mamy wpływu, możemy tylko go wykorzystać lub sobie z nim poradzić.

Terminy ślubne rezerwujemy nie później niż do końca następnego roku. W tym momencie prowadzimy rezerwację na ostatnie wolne terminy 2022roku oraz na rok 2023

Nasza praca obejmuje zakres fotografowanych wydarzeń, nie czas. Jednak jeśli chodzi o reportaż ślubny pracujemy od przygotowań do oczepin, nie dłużej niż do godziny 0:30 . Sesję zdjęciowe nie mają ram czasowych, wszystko określa wybór miejsca, dojazd oraz zaangażowanie we współpracę.

 

W podstawowej ofercie otrzymujecie od nas pełny zakres naszych usług i 200% zaangażowania oraz kontakt z nami. W skład pakietu ślubnego wchodzi reportaż ślubny od przygotowań do oczepin, zdjęcia grupowe z gośćmi oraz krótka sesja w dniu ślubu. Otrzymujecie również od nas w prezencie sesję narzeczeńską, a cały materiał zdjęciowy składający się z minimum 500 kolorowych zdjęć + wybrane czarno-białe jest dla Was dostępny w postaci galerii zabezpieczonej hasłem oraz na pendrive 3.0. Najważniejsze kadry wywołujemy na odbitkach. By uzupełnić Waszą fotograficzną pamiątkę oferujemy dodatkowo plener poślubny oraz spersonalizowane fotoalbumy.

 

Zadatek wynosi 500 zł . Należy go wpłacić do 7 dni od daty podpisania umowy.

Oczywiście. To najlepsza możliwość omówienia wszystkich szczegółów oraz rozwiania wszelkich wątpliwości współpracy. Jeśli jednak odległość jaka nas dzieli jest zbyt duża możemy również umówić się na skype.

Tak. Czasem brak czasu, a czasem odległość uniemożliwia nam swobodne spotkanie i omówienie szczegółów. Wtedy bez problemu możemy wszystko załatwić przez maila, wiadomości na FB czy również tradycyjnie za pośrednictwem poczty.

Posiadamy kilka produktów pokazowych, w tym drukowane albumy, czy album tradycyjny z wklejonymi zdjęciami. Podczas spotkania wszystko możecie na spokojnie przejrzeć i ocenić indywidualnie ich jakość. Więcej informacji na ten temat  tutaj

Wszystko zależy od Was. Kontakt mamy cały czas. Możecie śmiało do nas pisać i dzwonić. Jeśli wybraliście pakiet z sesją narzeczeńską czeka nas jeszcze co najmniej jedno spotkanie przed ślubem 😉 Na tydzień przed Wielkim Dniem wysyłamy do Was również formularz informacyjny, w którym poprosimy Was o ostateczne informacje, adresy i godz. spotkania tak byśmy wspólnie byli pewni, że nic nam nie umknie.

Gotowy materiał zdjęciowy zobaczycie nie później niż 2 miesiące po zakończonych zdjęciach, w tym również sesji ślubnej. Tempo pracy zależy od intensywności sezonu oraz zrealizowania sesji ślubnej. Wszystko możecie śledzić na naszym profilu na FB : www.facebook.com/sercewkadrze czy Instagramie www.instagram.com/sercewkadrzepl

Tak. Każde wybrane zdjęcie poddajemy autorskiej obróbce. Więcej na temat zdjęć znajdziecie poniżej.

Na cenę fotografii ślubnej ma wpływ bardzo dużo czynników. Ostateczna cena ustalana przy pakiecie ma w sobie zawarte wszystkie koszty jakie fotograf musi ponieść w związku z realizacją ustalonej usługi, a dopiero potem pewien odsetek stanowi wartość jego zarobku. Do najważniejszych kosztów należą opłaty związane z prowadzeniem firmy, w tym ZUS, podatek i księgowość, następnie należy wziąć pod uwagę koszty dojazdu na spotkanie, na ślub, na plenery; koszty związane z wykonaniem zdjęć, jak zakup bardzo kosztownego sprzętu wysokiej klasy sięgające kilkudziesięciu tysięcy na start i jego amortyzacja, naprawy, wymiana na nowy oraz koszty postprodukcji: komputer, monitor i profesjonalne oprogramowanie do obróbki zdjęć i przede wszystkim koszty realizacji albumów. Fotograf podczas jednego ślubu pracuje ciągle od 12-15 h w pełnym skupieniu i obarczony odpowiedzialnością za waszą pamiątkę ślubną, następnie poświęca kilka tygodni, po kilka godzin dziennie nad materiałem zdjęciowym, później albumem. Do tego wszystkiego dochodzą koszty reklamy czy koszty prowadzenia strony internetowej.  Nie zapominajmy również, ze fotografia jest produktem ekskluzywnym, w miarę rozwoju marki i zbieranego przez lata doświadczenia jej wartość wzrasta.

Wszystko zależy gdzie będzie ślub i wesele, oraz jaki pakiet wybierzecie. W większości przypadków koszty dojazdu na ślub wliczone są w cenę usługi. Podczas spisywania umowy na pewno poruszymy ten temat i ustalimy tą kwestie. Wszystkie inne dodatkowe koszty podczas plenerów wynikające z ich charakteru są po stronie Państwa Młodych.

Oczywiście, nie musicie się tym martwić. Posiadamy własny samochód.

Podczas Ślubu jesteśmy do Waszej dyspozycji od przygotowań po oczepiny, nie dłużej jednak niż do godz. 0:30. Najczęściej rozpoczynamy swoją pracę w okolicach godz. 11:00-12:00 w trakcie makijażu Panny Młodej. Jeśli przygotowania rozpoczynają się wcześniej wtedy ustalamy szczegóły indywidualnie. Po godz. 0:30 raczej nie fotografuję, gdyż zdjęcia wykonane już o tej porze nie nadają się najczęściej do publikacji.

W dniu ślubu Wasze emocje są świeże, atmosfera wyjątkowa, a dodatki niepowtarzalne – to idealny czas na krótki nacechowany mocno emocjami plener ślubny. Możemy go wykonać w drodze na sale lub w trakcie przyjęcia weselnego, w okolicach sali lub w niedalekiej od niej odległości. Czas takiej sesji to nie dłużej niż 30 min.

Oczywiście, że tak! Kochamy wspólne podróże z naszymi parami. Do tej pory głównie zwiedziliśmy górskie rejony za granicą, jednak jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i pomysły na wyjazdowe sesje zdjęciowe.

Zawsze staramy się wykonać dla Was jedno zdjęcie grupowe ze wszystkimi gośćmi weselnymi. Najczęściej wykonujemy je po ceremonii w kościele / USC, jeszcze przed życzeniami, tak by każdy miał możliwość uczestniczenia w nim. Również bardzo chętnie robimy zdjęcia z rodzicami, dziadkami, świadkami czy drużbami, staramy się by zdjęcia te nie były zanadto pozowane dlatego wykonujemy je najczęściej przy okazji związanej z danymi osobami, jak np. podziękowania dla rodziców. Jeśli Państwo Młodzi mają życzenie wykonania sobie zdjęć z każdym gościem osobno lub w mini grupach np. z każdym stolikiem, należy to ustalić podczas spisywania umowy. 

Nie, ale jeśli macie problem ze znalezieniem dobrego kamerzystę, chętnie polecimy Wam kilku dobrych fachowców.

Tak. Uczestniczyliśmy w specjalnym dwudniowym kursie i otrzymaliśmy bezterminowo licencje z Kurii w Krakowie na fotografowanie w obiektach sakralnych niezależnie od miejsca ślubu.

To przede wszystkim naturalne, ale przy tym żywe, pełne prawdziwych barw i kontrastów kadry. Lubimy od czasu do czasu zmienić obróbkę, jeśli taki styl reprezentuje Para Młoda i stworzyć bardziej przydymione, nieco artystyczne kadry. Wszystkie zdjęcia, które od nas otrzymujecie są w kolorze, dopiero kilka wybranych przez nas kadrów jest powielonych w czarno-białej obróbce.

Nasz styl pracy to połączenie reportażu i portretu z dużym naciskiem na emocje oraz detale towarzyszące ceremonii ślubnej. Wykonujemy zdjęcia reportażowe kiedy dzieje się coś ważnego, a kiedy tempo spada tworzymy oryginalne, artystyczne portrety państwa młodych i detali ślubnych. Nie narzucamy się swoją osobą i nie tworzymy pozowanej atmosfery. Wiemy również kiedy zrobić przerwę, wyjść, nie robić zdjęć i dać Wam intymną chwilę dla siebie. Staramy się, by każdy kadr był wyjątkowy, ale przy tym naturalny, a każdy uśmiech czy łzy prawdziwe.

Zdjęcia wykonujemy profesjonalnym pełno klatkowym sprzętem o wysokiej jakości. Fotografujemy głównie w świetle zastanym, ale gdy wymaga tego sytuacja używamy pojedynczej systemowej lampy zewnętrznej przyczepionej do aparatu. Nie błyskamy Wam bezpośrednio wielkim fleszem po oczach, a raczej tylko doświetlamy światłem odbitym, przez co zdjęcia mają dalej swój naturalny charakter, nie są płaskie i nie narzucają się na nich nieestetyczne cienie.

Jak wyglądają zdjęcia przed i po?

Zdjęcia podlegają prawu selekcji – nie każde zdjęcie nadaje się do publikacji. Fotograf ślubny mimo iż pracuje cały dzień, na wykonanie jednego wartościowego zdjęcia ma tak naprawdę ułamek sekundy, chwilę Waszych emocji, moment sytuacji, a przy tym szereg utrudnień, takich jak światło, tłum ludzi, ograniczoną przestrzeń. Zdarza się, że musi wykonać serię zdjęć tej samej sytuacji, w różnych ustawieniach by uzyskać idealny kadr. Wszystko to w połączeniu z późniejszą selekcją oraz indywidualną obróbką stanowi o produkcie końcowym, pod którym fotograf się podpisuje, a za który klient płaci – surowe pliki RAW, takim produktem nie są. Jednak nie martwcie się, jeśli będzie więcej ciekawych i wartych uwagi kadrów poinformujemy Was o tym. 

Cały MATERIAŁ ŚLUBNY  otrzymujecie na oryginalnie zapakowanym nośniku USB. Każde wybrane zdjęcie poddane jest autorskiej obróbce, w wysokiej jakości i rozdzielczości gotowe do druku. Dodatkowo otrzymujecie również zestaw  50 odbitek w formacie 15×23 cm. Jest możliwość również wywołania dodatkowych odbitek, wykonania fotoobrazu czy fotoalbumu. Pliki cyfrowe w pierwszej kolejności będą Wam przekazane za pośrednictwem platformy Nasz Album Ślubny. Dostęp do zabezpieczonej hasłem galerii zdjęć mogą mieć również Wasi Goście weselni , jeśli tylko wyrazicie na to zgodę.

Aktualna oferta albumów dostępna tutaj

Przykładowe opakowanie na odbitki i pendrive :

Stawiam na jakość, nie na ilość. W ofercie otrzymacie minimalną ilość zdjęć, jednak nie zawsze jest to ostateczna wartość, często jeśli materiał jest tak bogaty i ciekawy otrzymujecie ode mnie w prezencie kilka dodatkowych ujęć.  Doceniam zaangażowanie oraz miłą i fajną zabawę. Sam reportaż ślubny to ok. 350-400 poddanych obróbce kadrów.

Wszystkie zdjęcia wykonane podczas sesji lifestyle, po autorskiej obróbce trafiają do prywatnej galerii klienta, gdzie jest możliwość wyboru odpowiedniej ilości zdjęć, według obowiązującej oferty i cennika. Dodatkowo otrzymujecie również zestaw do 50 odbitek w formacie 15×23 cm w wyjątkowej płóciennej teczce lub skórzanej kopercie. Jest możliwość również wywołania dodatkowych odbitek, wykonania fotoobrazu czy fotoalbumu, który można mieć w wyjątkowej cenie , wybierając wszystkie zdjęcia z sesji. 

Aktualna oferta dostępna tutaj

Przykładowe opakowanie na odbitki z sesji lifestyle:

 

Fotografujemy, by tworzyć dla Was piękne wspomnienia, które zostaną z Wami na zawsze.
Nasz styl to kolor, naturalność i pasja. Cieszymy się ogromnie, że nasze zdjęcia Was porwały, opowiedzcie nam o Waszych fotograficznych marzeniach, a potem spełnijmy je razem!

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Jak używamy Cookies
Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ