NATURALNA I PONADCZASOWA FOTOGRAFIA - OFERTA ŚLUBNA

„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
FOTOGRAFIA ŚLUBNA - REPORTAŻ ŚLUBNY - SESJA ŚLUBNA

Ślub i wesele to unikatowe wydarzenie, które łączy niegdyś obce sobie dwie rodziny w jedno. Dwoje ludzi deklarując sobie miłość, wypowiada względem siebie najpiękniejsze wyznanie życia. Tego dnia powietrze gęste jest od dobrych emocji. Zewsząd czuć atmosferę rodzinnego ciepła, dobrej zabawy i wzruszeń. To również idealny czas dla wszystkich estetów, którym nie jest obce docenienie piękna detali tworzących ten wyjątkowy klimat. Z miłości do miłości tworzymy wspólnie Waszą ślubną historię w kadrze. Fotografujemy, by tworzyć dla Was wyjątkowe wspomnienia, które zostaną z Wami na zawsze. 

NAJWAŻNIEJSZE PUNKTY OFERTY ŚLUBNEJ:

Nasza oferta ślubna w swej prostocie jest bardzo elastyczna – skrojona na miarę potrzeb i marzeń o pięknej i ponadczasowej fotografii ślubnej.

SESJA NARZECZEŃSKA

Naszą ofertę ślubną rozpoczynamy od SESJI NARZECZEŃSKIEJ, bo to najczęściej nasze pierwsze wspólne spotkanie z aparatami. Wychodząc naprzeciw naszym zabieganym przed ślubem parom, dajemy Wam możliwość zatrzymania się, spojrzenia sobie głęboko w oczy i przypomnienia sobie dla kogo to wszystko robicie. Dzięki sesji narzeczeńskiej zabierzemy Was na nietuzinkową fotograficzną randkę pełną miłych spojrzeń, czułych gestów i radosnej zabawy. Wynikiem tego spotkania będą piękne kadry i przyjacielska relacja z fotografem, która zaowocuje również przy współpracy w dniu ślubu. Zobacz poniżej przykładowe sesje narzeczeńskie na blogu.

SESJA NARZECZEŃSKA TO PREZENT DLA ZDECYDOWANYCH PAR MŁODYCH KTÓRE PODPISZĄ Z NAMI UMOWĘ ŚLUBNĄ.

JEŚLI JESZCZE NIE SZUKACIE FOTOGRAFA NA ŚLUB SESJA NARZECZEŃSKA TO ŚWIETNA OKAZJA BY SPRAWDZIĆ WSPÓŁPRACĘ Z NAMI
JEŚLI PO SESJI ZDECYDUJECIE SIĘ Z NAMI PRACOWAĆ CZEKA NA WAS RABAT NA PAKIET ŚLUBNY

CENA SESJI NARZECZEŃSKIEJ : 600ZŁ /20 ujęć

REPORTAŻ ŚLUBNY

Podczas REPORTAŻU ŚLUBNEGO do Waszej dyspozycji jest dwóch fotografów. Działając w duecie damsko-męskim tworzymy bardziej wielowymiarowy materiał zdjęciowy. Razem towarzyszymy Wam od przygotowań, przez ceremonię ślubną, rodzinne toasty oraz zabawę po oczepiny, nie dłużej jednak niż godzina 0:30. Działamy dyskretnie, nie narzucając się swoją osobą czy pomysłami. Wszystko pozostaje w duchu profesjonalnej, naturalnej oraz ponadczasowej fotografii ślubnej. W tym czasie chętnie stworzymy z Wami jeszcze MINI SESJĘ ŚLUBNĄ oraz ZDJĘCIA GRUPOWE Z GOŚĆMI, wtedy możemy puścić wodzę fantazji. Jeżeli planujecie krótszy i bardziej kameralny ślub, zapytajcie o specjalną ofertę z mniejszą ilością godzin pracy. Zobacz poniżej przykładowe reportaże ślubne na blogu.

KATOWICE LEŚNE PATIO

KRÓTKI REPORTAŻ ŚLUBNY

 • Do 5 h pracy fotografa
 • Ceremonia ślubna w kościele, plenerze lub USC
 • Zdjęcia grupowe z gośćmi
 • Mini przyjęcie lub sesja ślubna 
 • Zabezpieczoną hasłem galerię zdjęć online na 1 rok dla Pary Młodej
 • Minimum 100 ujęć
 • Zdjęcia cyfrowe na Pendrive 3.0
 • Pakiet 50 drukowanych odbitek w formacie 15x23cm
CENA REPORTAŻU : 3 000ZŁ

PEŁNY REPORTAŻ ŚLUBNY

 • Całodzienny reportaż fotograficzny od przygotowań po oczepiny
  (nie dłużej niż do godziny 0:30) ok. 12h pracy dwóch fotografów
 • Sesja ślubna w dniu ślubu
 • Zdjęcia grupowe z gośćmi
 • Sesja narzeczeńska 
 • Dojazd w dniu ślubu (uwzględniając pełną trasę i powrót)
  do 100km od Jaworzna
 • Wieloletnie doświadczenie i umiejętności 2 fotografów
 • Eksploatacja i amortyzacja sprzętu fotograficznego
 • Podatki i koszty prowadzenia firmy w tym promocja i reklama
 • Czas potrzebny do obsługi klienta w tym konsultacje i porady (nie tylko) fotograficzne
 • Czas na selekcję i obróbkę dużej ilości zdjęć
 • Koszty profesjonalnych programów do selekcji i obróbki zdjęć
 • Koszt galerii online dla Pary Młodej i Gości Weselnych
 • Wydruk zdjęć oraz ich pakowanie
 • Minimum 500 wybranych z powstałych ujęć
  wszystkie w kolorze (+ kilkanaście powielonych w wersji czarnobiałej) starannie wyselekcjonowanych i poddanych autorskiej obróbce
 • Zabezpieczoną hasłem galerię zdjęć online na 1 rok dla Pary Młodej i Gości Weselnych
 • Organizer i planer ślubny online naszalbumslubny.pl
 • Zdjęcia cyfrowe na Pendrive 3.0
 • Pakiet 100 drukowanych odbitek w formacie 15x23cm

Cena całodziennego pakietu ślubnego
z sesją narzeczeńską
oraz sesją ślubną w dniu ślubu

CENA PEŁNEGO REPORTAŻU : 4 500ZŁ

SESJA ŚLUBNA

Wspominaliśmy już, że SESJA ŚLUBNA to taka wisienka na torcie w fotografii ślubnej. Czym zatem wyróżnia się ta usługa i dlaczego warto zrealizować sesję ślubną w innym dniu niż ślub? Dwa słowa – czas i zaangażowanie. Taki plener nie ogranicza nas czasowo. Możemy zarezerwować dla Was nawet cały dzień, lub dwa jeśli miejsce lub pomysł na sesje tego wymaga. Doceniamy Wasze zaangażowanie i indywidualne podejście do tematu sesji. Chętnie doradzimy i wesprzemy swoją listą ulubionych miejsc w każdym stylu, niezależnie czy w plenerze czy w ciekawym obiekcie. Jednak zależy nam by miejsce jak najbardziej pasowało do Was, byście się tam dobrze czuli i kadry, które stworzymy dostarczały Wam jeszcze więcej pozytywnych wspomnień , niż tylko widok Was samych w strojach ślubnych. Piękne widoki lub oryginalne wnętrze w tle waszych uczuć będzie sprawiać, że te fotografie nabiorą jeszcze większej wartości dla Was, przez co będziecie mogli również wykorzystać je u siebie w domu, wieszając je na ścianie lub stawiając na regałach w ramkach. Taka galeria zdjęć w domu pięknie go ociepla i nadaje indywidualnego charakteru wnętrzom.

Wykonujemy sesję głównie na Śląsku i w Małopolsce, aczkolwiek chętnie przyjmiemy Wasze zaproszenie również w inne dalsze miejsca w Polsce i za granicą. Nasz ulubiony czas na zdjęcia to wschód lub zachód słońca, jednak nie stronimy od wyzwań z nietypowym oświetleniem. To idealny moment na spełnienie Waszych najskrytszych marzeń fotograficznych. Sesja poślubna to wyjątkowa możliwość stworzenia nietuzinkowych kadrów. Warto przemyśleć jej koncepcje, temat i dobrać odpowiednie miejsce. Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie doradzimy opierając się na swoim kilkuletnim doświadczeniu oraz pasji poszukiwania nowych miejsc na sesję.

Nie uwzględnia ona dodatkowych kosztów związanych z wynajęciem obiektu do zdjęć, czy dojazdu fotografa na sesję.

Cena sesji poślubnej to 800 zł / 40 zdjęć
CENA PEŁNEGO REPORTAŻU Z SESJĄ POŚLUBNĄ : 5 300ZŁ

Nasze Pary Ślubne, które decydują się na współprace z nami podczas reportażu
otrzymują z sesji wszystkie wyselekcjonowane ujęcia w wersji cyfrowej, min. 80 zdjęć
.

Sesję poślubną realizujemy najczęściej w tygodniu, tylko w wyjątkowych sytuacjach w wolne weekendy. Dbamy o to by sesja przebiegała dla Was komfortowo, dlatego te najbardziej znane i oblegane miejsca chcemy wykorzystać poza godzinami szczytu.

Chcecie zobaczyć wszystkie zdjęcia jakie otrzymuje od nas Para Młoda?

Dzięki uprzejmości naszych par mamy kilka galerii dostępnych do pokazania w takiej wersji, w jakiej rozliczamy się z naszymi parami. Możecie w takiej galerii zobaczyć pełny reportaż oraz plener poślubny, który tak jak już wspomnieliśmy z większością par realizujemy. Wystarczy, że napiszecie o tym w formularzu kontaktowym.  

ALBUM ŚLUBNY

Na koniec niemniej ważne albumy ślubne. To dodatkowa usługa, na którą możecie zdecydować się w każdym momencie. To personalizowany produkt, na który efekt końcowy macie pełny wpływ.  Najpierw jednak musicie zobaczyć zdjęcia ślubne, by móc zdecydować co chcecie by znalazło się w albumie. Każda historia ślubna opowiedziana zdjęciami w albumie jest inna. Jedna może być skupiona na chronologicznym przedstawieniu dnia ślubu, inna opowiadać Waszą miłość samymi portretami.

Przed projektowaniem Waszego ślubnego albumu otrzymacie od nas formularz informacyjny do uzupełnienia, możecie sami wybrać swoje ulubione kadry lub w pełni powierzyć to nam. Wtedy gotowy projekt dostaniecie do ewentualnej poprawy, dopiero po Waszym zatwierdzeniu projektu, zamawiamy gotowy produkt w laboratorium fotograficznym. To wy decydujecie i wybieracie z wzornika kolor i materiał okładki. Możecie również zdecydować o grawerze. Cały ten etap jest w formie elektronicznej i potrzebny jest do tego tylko dostęp do Internetu. Oczywiście cały czas pozostajemy w kontakcie i służymy pomocną dłonią.

Więcej informacji, wzorniki i aktualne ceny albumów znajdziecie w zakładce ALBUMY.

OFERTA PREMIUM

CENA PEŁNEGO REPORTAŻU Z SESJĄ POŚLUBNĄ I PAKIETEM ALBUMÓW 2+1 : 6 000ZŁ

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA NASZA WSPÓŁPRACA :

Spotkanie i umowa

1Zanim spiszemy szczegóły współpracy chcielibyśmy Was bliżej poznać, najlepiej osobiście przy smacznej kawie czy herbacie. W trakcie spotkania będziecie mogli również zobaczyć na żywo nasze portfolio w postaci odbitek i fotoalbumu. Oczywiście jeśli dzieli nas zbyt duża odległość, możemy spotkać się online. Ważnym aspektem dla nas jest, by rozwiać wszystkie najtrudniejsze obiekcje co do naszej współpracy oraz dobrze rozpoznać Wasze fotograficzne marzenia i potrzeby, tak aby odpowiednio odwzorować je tworząc dla Was piękną historię na zdjęciach.

Sesja narzeczeńska

2Najczęściej to nasze pierwsze spotkanie z aparatem. Nie martwcie się jeśli nie macie doświadczenia, dla nas to ogromna zaleta, bo będziemy mogli skupić się na naturalnej fotografii waszych relacji  i odtworzyć wasze emocje i temperamenty na sesji. W rzeczywistości to kolejny etap naszego poznania i obycia się wzajemnie ze sobą. Dla nas to podpowiedź jak najlepiej Was fotografować, na co zwrócić uwagę, z kolei dla Was to czas oswajania się z aparatem, naszym stylem pracy, by podczas ślubu nasza obecność była dla Was naturalna. Więcej na temat sesji narzeczeńskiej znajdziecie tutaj (kliknij).

Dzień Ślubu

3 Jesteśmy dla Was , nie tylko robimy zdjęcia, ale chętnie również doradzimy na podstawie naszego branżowego doświadczenia, czy wesprzemy w momentach stresu, a gdy będziecie chcieli odetchnąć od tłumu, chętnie zabierzemy Was na mini sesję ślubną. Obserwujemy i łapiemy w kadrze najważniejsze momenty, jako duet widzimy więcej w tym samym czasie. To sprawia, że nasza naturalna fotografia jest również ciekawa, a reportaż bardziej urozmaicony. Staramy się by każdy Wasz gość znalazł się na zdjęciach, choćby dzięki sesji grupowej, którą możemy zorganizować po kościele lub podczas jednej z przerw od tańczenia na parkiecie. Zobacz przykładowe reportaże ślubne na naszej stronie.

To nie koniec!

4 To prawda, że zdjęcia ślubne oddajemy szybko, ale prawdą jest też to, że ponad 90% naszych par z przyjemnością spotyka się z nami jeszcze na sesji poślubnej. Z pełnym zaangażowaniem wybieramy wspólnie idealne, najpiękniejsze dla Was miejsce i działamy w służbie wyjątkowych wspomnień! A wisienką na torcie będzie projekt Waszego ślubnego fotoalbumu. I wiecie co? Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy i spotkamy się znów na sesjach rocznicowych i rodzinnych. Dlatego też przygotowaliśmy specjalnie dla naszych Par ślubnych wyjątkowy rabat na pierwszą sesję lifestyle.

NIE ZWLEKAJCIE Z ZAPYTANIEM O WASZ TERMIN ŚLUBNY
ILOŚĆ REZERWACJI NA SEZON OGRANICZONA