Kategorie
FOTOALBUMY

FOTOALBUMY

Wasze wspomnienia zasługują
na ponadczasową elegancję i najwyższą jakość.

Każda nasza ślubna para otrzymuje swój materiał zdjęciowy na nośniku USB 3.0 zapakowanym w pudełku,
w którym znajduje się pakiet odbitek.

Dodatkowo stworzymy dla Was wyjątkowy, elegancki i ponadczasowy projekt fotoalbumu. Korzystamy już od lat z profesjonalnego i jednego z największych producentów fotoalbumów i fotoksiążek w kraju, oferując Wam tym samym doskonały jakościowo produkt. To spersonalizowana i ekskluzywna pamiątka, do której będziecie wracać przez długie lata. Projekt tworzymy opierając się na storyteling’u , czyli opowiadamy historię Waszego Ślubu, za pomocą najważniejszych reportażowych ujęć, detali, o które tak zadbaliście, by zdobiły Wasz Dzień, a skończywszy na pięknych i klimatycznych portretach  z sesji ślubnej. 

Do każdego produktu podchodzimy indywidualnie, dając Wam możliwość wglądu i zmiany projektu przed jego drukiem. Sami decydujecie również w jakiej oprawie powstanie Wasz album oraz z ilu stron będzie się składał. Fotoalbumy dostępne mamy w różnych wymiarach, najczęściej wybierany to 20x20cm lub 30x30cm, w szerokiej gamie kolorystycznej, w trzech materiałach  do wyboru: eko-skóra, płótno, aksamit. Maksymalna ilość stron, jaką może mieć album to 80, czyli 40 rozkładówek otwieranych na płasko.

To właśnie do albumu najczęściej będziecie powracać, z każdą rocznicą ślubu, z większym sentymentem, wspominać tak ważne dla Was chwile. Dlatego zawsze Was na ten produkt namawiamy, na spotkaniu możecie się bliżej mu przyjrzeć i sami ocenić jego jakość. Stworzyliśmy również dla Was ofertę 2+1, w której w wyjątkowej cenie, opierając się na tym samym projekcie, możecie również obdarować nim rodziców, dziadków czy świadków. Decyzję o stworzeniu fotoalbumu podejmujecie dopiero po zobaczeniu materiału zdjęciowego.

A teraz zobaczcie kilka naszych przykładowych realizacji: