TWOJE WSPOMNIENIA ZASŁUGUJĄ NA PIĘKNĄ OPRAWĘ - DRUKOWANY ALBUM

“Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki. ”

DRUKOWANY ALBUM

Nie ma piękniejszej pamiątki niż zaklęte w zdjęciach zwykłe-niezwykłe momenty, które zasługują na ponadczasową oprawę. Drukowany album to idealna oprawa zdjęć, niezależnie od okazji oraz sprzętu, na którym te zdjęcia powstały. Dostęp do Waszych wspomnień będzie od teraz na wyciągnięcie ręki, a powroty do najpiękniejszych momentów jeszcze bardziej wzruszające. Naszą ofertę albumową kierujemy zarówno do naszych par ślubnych, klientów indywidualnych jak i osób, które posiadają wiele swoich prywatnych zdjęć na dyskach wirtualnych i chcieliby stworzyć piękną oprawę na swoje prywatne zdjęcia.

OFERTA ALBUMOWA

Cena dotyczy 20 stron czyli 10 rozkładówek otwieranych na płasko w wybranej gładkiej oprawie . Personalizacja okładki dodatkowo płatna.

PERSONALIZACJA :

GRAWER LUB TŁOCZENIE NA ZŁOTO 40ZŁ

WYBIERZ ODPOWIEDNI RODZAJ I FORMAT ALBUMU:

ZAMÓW ALBUM ZE SWOICH PRYWATNYCH ZDJĘĆ

Możecie mi śmiało zaufać, nie są to puste ofertowe słowa. Sama wywołuję regularnie zdjęcia , minimum raz w roku i wiem, że najwięcej emocji dostarczają one właśnie w drukowanej formie .

To uczucie , gdy trzymamy w swoich rękach album przepełniony naszym życiem, nie da się zastąpić żadną prezentacją na komputerze. 

Ta namacalna forma rozbudza nasze zmysły i przywołuje jeszcze więcej wspomnień. A chwile spędzone na przeglądaniu albumu w rodzinnym gronie są bezcenne.

 

Firm , które mają w swojej ofercie możliwość zamówienia drukowanego albumu jest dużo na rynku, jednak oddając w moje ręce zaprojektowanie twojego albumu zyskujesz nie tylko czas, ale dostęp do najwyższej jakości produktów skierowanych tylko do zawodowych fotografów.

Od lat tworzę projekty albumów dla naszych klientów ślubnych, teraz wychodząc naprzeciw potrzebom naszych stałych klientów dołączamy do naszej oferty tworzenie projektów albumów również z prywatnych zdjęć.

JAK ZAMÓWIĆ ALBUM?

TO PROSTE!

1.  Wybieracie zdjęcia, które chcecie piękne oprawić, czy będą to zdjęcia z Waszego wesela, czy z wakacyjnej wyprawy? Może z ostatnich urodzin dziecka albo foto wspomnienia z całego zeszłego roku? Wszystko co chcecie oglądać w swoim wymarzonym albumie lub albumach.

2. Następnie kopiujecie je wszystkie do nowego folderu.

3. Teraz czekam na wiadomość od Was. Możecie użyć formularza z tej strony lub napisać bezpośrednio fotografia@sercewkadrze.pl Razem ustalimy najdogodniejszą formę przekazania do mnie tych zdjęć. Jeśli są to zdjęcia, które wspólnie wykonaliśmy w niedalekiej przeszłości możemy skorzystać z galerii sesji i tam wybrać zdjęcia do albumu – zapytaj o aktualny dostęp do galerii zdjęć.

Opierając się na mojej pasji tworzenia albumów oraz waszych wyobrażeń na jego temat i wybranego budżetu stworzę dla Was spersonalizowany projekt online, w którym przed jego zatwierdzeniem możecie nanieść swoje poprawki.

4. Po  zatwierdzeniu przez Was projektu, zamawiam album, który w terminie ok. 10 dni roboczych trafia w Wasze ręce. 

Na koniec najlepsze!

Oglądacie kiedy chcecie, z kim chcecie i ile razy chcecie, gdy tylko macie na to ochotę, a przy tym wzruszacie się i wspólnie cieszycie, że przeżyliście przepiękną podróż swoim prywatnym wehikułem czasu. Dzięki temu wasze wspomnienia cały czas żyją, a nie przepadły w czeluściach cyfrowego dysku. 

Dlaczego to właśnie mnie powinniście powierzyć oprawę swoich drogocennych wspomnień?

Stworzę dla Was wyjątkowy, spersonalizowany i ponadczasowy projekt albumu, który będzie skrojony na miarę waszych potrzeb.

Tym samym zaoszczędzę Wasz cenny czas na poszukiwania najlepszej drukarni i obsługę niejednokrotnie skomplikowanego programu do projektowania rozkładówek takiego albumu.

Daje Wam również wsparcie i pomoc w wyborze odpowiedniego produktu i jego personalizacji.

Korzystam już od lat z 2 profesjonalnych producentów fotoalbumów i fotoksiążek, którzy fantastycznie uzupełniają się w oferowanych przez siebie produktach na rynku, dając Wam tym samym jeszcze większy wybór spośród pewnych i doskonałych jakościowo produktów.

Do każdego produktu podchodzę z sercem, indywidualnie, ale tak jakbym sama chciała by wyglądał mój album, dając Wam możliwość wglądu i zmiany projektu przed jego drukiem. Sami decydujecie również w jakiej oprawie powstanie Wasz album oraz z ilu stron będzie się składał. Fotoalbumy dostępne są w różnych wymiarach, najczęściej wybierany format to 20x20cm lub 30x30cm, w szerokiej gamie kolorystycznej, w trzech materiałach do wyboru: eko-skóra, płótno, aksamit. Maksymalna ilość stron, jaką może mieć album to 80, czyli 40 rozkładówek otwieranych na płasko.

Proponuję Wam nasze ulubione produkty firm, które współpracują tylko z zawodowymi fotografami: nphoto oraz crystal albums, a które specjalnie dla Was personalizuję . Jeśli poszukujecie bardziej indywidualnych produktów, np. albumów w innych formatach zapytajcie o nie. 

FAQ :

Czy zdjęcia z telefonu nadają się do takiego albumu?

TAK. Obecnie dostępne na rynku telefony mają wystarczającą jakość aparatu, by można było uzyskać zadowalające efekty w albumie. W naszych prywatnych albumach również wykorzystujemy zdjęcia z telefonu.

Dlaczego te albumy tyle kosztują?

Cena albumu zawiera usługę projektu rozkładówek oraz wysoko jakościowy gotowy personalizowany produkt, który zadba w ten sam sposób o twoje wspomnienia przez długie lata. Wiadomo, że na rynku są inne tańsze albumy jednak w moim odczuciu oferuję ci najlepszy jakościowo produkt w stosunku do swojej ceny.  

Jak przesłać pliki do albumu?

Najprościej będzie , gdy napiszesz do mnie maila pulak.fotografia@gmail.com  ustalimy odpowiednią dla dwóch stron formę przesłania zdjęć, może to być WeTransfer , Google Drive lub mogę udostępnić ci folder na One Drive gdzie będzie można przesłać zdjęcia .

Ile zdjęć wybrać do albumu?

Wszystko zależy od Ciebie i twojej  wstępnej wizji albumu. Na 10 rozkładówkach optymalnie będzie wybrać 30-40 zdjęć. Jeśli jednak są to zdjęcia z reportażu i możemy pozwolić sobie na więcej mniejszych ujęć na 1 rozkładówce w takim albumie może zmieścić się nawet 70-80 ujęć. Pamiętaj , że jest możliwość powiększenia albumu o dodatkowe rozkładówki, tak by jeszcze lepiej spersonalizować album do twóich potrzeb.

PRZYKŁADOWE ROZKŁADÓWKI:

Pamiętaj, że Twoje cyfrowe dyski mają swoją ograniczoną pojemność,
a pamięć lubi płatać figle. Czas przemija , a wspomnienia z nami zostają,
warto zadbać o najpiękniejszą i najtrwalszą ich oprawę.