NATURALNA I CZUŁA FOTOGRAFIA - OFERTA LIFESTYLE

„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”

LIFESTYLE - SESJE W ZGODZIE Z WASZĄ NATURĄ

sesje ciążowe | sesje noworodkowe i niemowlęce | sesje rodzinne | sesje z pupilami

Co to jest sesja lifestyle? Lifestyle czyli ” styl życia”. Taka sesja opowiada o życiu, o codzienności, o stylu bycia jaki charakteryzuje fotografowane osoby. Głównym tematem do zdjęć może być wszystko – życie rodzinne, randka dwojga zakochanych, jeden dzień z życia, wyjątkowe etapy życia jak np.ciąża, momenty pokazujące pasję, pracę, ulubione chwile w domu, na spacerze lub w podróży. Tematyka może być różna, jednak to, co łączy takie sesje, to naturalność, zwyczajność niezwykłych chwil, ukierunkowanie na emocje im towarzyszące. To chwile, które najczęściej umykają naszej pamięci, które w zabieganej codzienności przeoczymy. Lifestyle to życie i sposób na jego przeżywanie. To nieukładane momenty i związane z nimi emocje łapane na zdjęciach.

Jak przygotować się do sesji lifestyle? – ZOBACZ PORADNIK

Zobacz moje portfolio sesji lifestyle

Z KIM I GDZIE PRACUJĘ?

Cześć! Jestem Joanna, Twoja fotografka lifestyle. Razem stworzymy wymarzone kadry pełne emocji i prawdziwych chwil. Możemy się spotkać jeszcze podczas reportażu ślubnego gdzie działam w duecie z moim mężem – poznaj naszą ofertę ślubną.

Współpracuję głównie z zakochanymi parami i rodzinami z dziećmi do ok. 6 roku życia. Świetnie dogaduję się z takimi maluchami, a sesja to radosny czas zabawy z ciocią Asią. Bliskie memu sercu są emocjonalne kadry mama i dziecko oraz sesje podczas wspólnej zabawy z pupilami. Wszystko w zgodzie z Waszą naturą. Uwielbiam fotografować czułe relacje, bliskie więzi i prawdziwe emocje.

Mieszkam w Jaworznie. Fotografuję na Śląsku i w Małopolsce. Oczywiście po wcześniejszym ustaleniu szczegółów i kosztów dojazdu mogę dojechać w dalsze miejsca. Kocham góry i mogę wybrać się z Wami na wspólne fotograficzne zdobywanie szlaków w parze lub w rodzinnej atmosferze.

Nie prowadzę swojego studia, fotografuję tam, gdzie mnie zaprosicie. Chętnie odwiedzę Was w Waszym domu, czy wybiorę się z Wami na spacer.  Mam również swoje ulubione miejsca na sesje w plenerze i ciągle szukam nowych, zatem podpowiem gdzie będzie najpiękniej stworzyć Wasze wymarzone kadry. Wychodząc również naprzeciw potrzebom swoich klientów wynajmuję studio, które pozwala stworzyć naturalne jak w domu kadry w duchu lifestyle. 

CENNIK SESJI LIFESTYLE

Zapewniam kompleksową usługę fotograficzną, która obejmuje konsultację przygotowującą, sesję lifestyle, profesjonalną selekcję oraz staranną obróbkę zdjęć
( nie mylić z pełnym retuszem ). Podczas sesji powstaje zawsze dużo więcej ujęć niż w wybranym przez klienta pakiecie. Już po kilku dniach otrzymasz dostęp do galerii, gdzie samodzielnie wybierzesz najlepsze ujęcia. Oferta zawiera również licencję na korzystanie z wybranych fotografii oraz gotowe pliki w wysokiej jakości, które po opłaceniu sesji można ściągnąć na komputer czy telefon.

Oddaję tylko obrobione zdjęcia ( nie oddaję w formacie RAW więcej na ten temat w zakładce FAQ ).

Każde wybrane cyfrowe ujęcie jest również w formie odbitki w formacie 15x23cm w pięknej oprawie

Odbitki i fotoalbumy zamawiam w najbliższy poniedziałek po wybraniu zdjęć przez klienta.

MINI SESJA

350zł / 5 ujęć
dodatkowe ujęcie 50zł

450zł / 10 ujęć 
dodatkowe ujęcie 45zł

SESJA LIFESTYLE

600zł / 20 cyfrowych ujęć
dodatkowe ujęcie 30zł

WYNAJĘCIE STUDIA

1H w studio + 150zł do ceny wybranej sesji
2H w studio + 250zł do ceny wybranej sesji

ZOBACZ PRZYKŁADOWE SESJE LIFESTYLE NA NASZYM BLOGU:

WSZYSTKIE UJĘCIA Z SESJI

min 60 kadrów + 500zł do ceny sesji lifestyle

DLA STAŁYCH KLIENTÓW POWRACAJĄCYCH NA KOLEJNE SESJE MAM PREZENT +10 UJĘĆ W CENIE SESJI LIFESTYLE 

Za co nie pobieram dodatkowych opłat?

 • Wieloletnie doświadczenie i umiejętności fotografa
 • Eksploatacja i amortyzacja sprzętu fotograficznego
 • Podatki i koszty prowadzenia firmy w tym promocja i reklama
 • Wyszukiwanie najpiękniejszych plenerów na sesje
 • Czas potrzebny do obsługi klienta w tym konsultacje
  i porady dotyczące wyboru miejsca i przygotowania się na sesję
 • Czas pracy podczas sesji ( dojazd, czas sesji, powrót)
 • Czas na selekcję i obróbkę zdjęć
 • Wszystkie przygotowane zdjęcia w autorskiej obróbce do wyboru przez klienta
 • Zmianę rezerwacji terminu jeśli jest taka potrzeba i możliwość
 • Ekspresowe oddanie zdjęć z sesji do 7 dni roboczych
 • Koszty programów do selekcji i obróbki zdjęć
 • Koszt galerii online do wyboru zdjęć przez klienta
 • Wydruk zdjęć oraz ich pakowanie
 • Dodatkowe ujęcia w cenie dla stałych klientów

Rezerwacja sesji zdjęciowej jest równoznaczna z potwierdzeniem zapoznania się z naszą polityką prywatności oraz akceptacją regulaminu sesji.

Voucher prezentowy - ZAPROSZENIE NA SESJĘ

Oferuję wyjątkowy voucher na sesję zdjęciową lifestyle – idealny prezent dla Twoich najbliższych. Dostępne różne opcje, również tematyczne. Pamiętaj, że tworzę naturalne i czułe kadry, chwytając niezapomniane chwile w duchu lifestyle – nie jest to sesja studyjna. Voucher obejmuje profesjonalną sesję w domu klienta lub w plenerze oraz gotowe pliki w wysokiej jakości. Możesz wykupić voucher również na sesję w wynajętym studio. Daj swoim bliskim prezent, który pozostawi trwałą pamiątkę z wyjątkowych momentów życia.

Każdy Voucher to unikatowe zaproszenie – małe dzieło sztuki tworzone ręcznie z miłością przez Gosię z STUDIO DOMOWE – u której możecie zamówić również dla siebie piękną papeterię na wyjątkowe okazje.