Kategorie
FOTOGRAFIA ŚLUBNA PANIEŃSKI PORADNIK ŚLUBNY

WIECZÓR PANIEŃSKI inspiracje i pomysły

SPIS TREŚCI:

WIECZÓR PANIEŃSKI

Na przełomie ostatniej dekady mieliśmy okazję obserwować znaczące zmiany w branży ślubnej, właściwie każdy jej segment zmienił się nie do poznania. Dla nas od strony estetyczno-wizualnej bardzo, ale bardzo na plus. Cieszy mnie dzisiejsza dbałość o detale, powrót do natury, lżejsze i bardziej naturalne materiały przy dekoracjach oraz nastawienie na wyjątkowy czas z najbliższymi, a nie tylko alkohol, kolorowe światła, głośną muzykę i tonę jedzenia.

Oczywiście nie zrozumcie mnie źle, na wstępie podkreślę, że o gustach się nie dyskutuje i choć zmiany są globalne, to nadal jest to bardzo subiektywne podejście do tematu i każdy może lubić co innego i tworzyć swoje wyjątkowe chwile po swojemu, na własnych zasadach. Ten tort ma tyle warstw  i różnorodnych kawałków, że każdy znajdzie dla siebie ten odpowiedni. I fajnie! I ja to szanuję, ale tym samym zapraszam Was do ślubnego świata, który ja kocham i z ogromną przyjemnością współpracuje przy takich realizacjach.

PANIEŃSKI INNY NIŻ GO SOBIE WYOBRAŻAMY

Dzisiaj chciałabym Wam więcej o takich zmianach opowiedzieć na przykładzie WIECZORU PANIEŃSKIEGO, który mnie mało kiedy zachwycał i przyznam się szczerze, kojarzył mi się tylko z klubowym, zakrapianym mocno alkoholowo szaleństwem na mieście i zabawami, które często przekraczały dla mnie granice smaku i taktu, to po prostu nie w moim guście. To nie jest tak, że nie lubię się bawić, wręcz przeciwnie… Jednak nawet w naszej ofercie fotograficznej nie było długo takiej usługi, właśnie przez moje obiekcje i brak innych propozycji współpracy. Zmieniło się to w ostatnim czasie i bardzo doceniam te zmiany i ten wyjątkowo kobiecy czas właśnie w takiej nietuzinkowej formie jak na Panieńskim Ani, o którym tutaj poczytacie i podejrzycie co dziewczyny wymyśliły. 

POMYSŁY NA ORYGINALNY WIECZÓR PANIEŃSKI

Dla wszystkich dziewczyn, narzeczonych i świadkowych, które poszukują ciekawych i inspirujących POMYSŁÓW NA WIECZÓR PANIEŃSKI 
mam pomocną tematyczną listę, jak taki czas zorganizować. Oczywiście te propozycje, mogą być zarówno wstępem i  bazą do całonocnej zabawy lub jej pełnowymiarową formą, która zostanie w pamięci na długo. Nic nie stoi na przeszkodzie również połączyć kilka pomysłów w jedną całość

Wszystkie te pomysły skupiają się na stworzeniu niepowtarzalnego klimatu i dekoracji dopasowanych do preferencji i stylu przyszłej Panny Młodej. Dają okazję do babskich pogaduszek, wspólnego relaksu i zmiany codziennego trybu i otoczenia.

To wszystko wcale nie musi oznaczać wielkich kosztów, można wiele stworzyć samemu – pomysł na dekoracje DIY to również ciekawy sposób na poznanie się wszystkich dziewczyn i wspólną organizację tego wyjątkowego czasu. Zapraszam Was na fotorelacje z majowego Panieńskiego Ani w stylu boho. Będzie kolorowo i kobieco! 

MOJE TOP 10 POMYSŁÓW NA WIECZÓ PANIEŃSKI

1. Wieczór SPA
2. Wycieczka w wyjątkowe miejsce
3. Warsztaty florystyczne, z gotowania, rękodzieła itp.
4. Nauka tańca, pole dance, sesja medytacji, weekend z jogą
5. Metamorfoza ze stylistką, fryzjerką, makijażystką i kobieca pamiątkowa sesja
6. Klimatyczny piknik lub Garden Party jak z Alicji w Krainie Czarów
8. Letnie Kino na ogrodzie
9. Wieczór wspomnień, kapsuła czasu
10. Tematyczna impreza w wynajętym domku

JAK ZORGANIZOWAĆ WIECZÓR PANIEŃSKI ?

 Maj bywa kapryśn w pogodę, dziewczyny świetnie wyczuły deszczową aurę i zorganizowały zadaszone miejsce. Drewniana altanka idealnie się sprawdziła w tej roli i stanowiła fajną bazę do dekoracji. Pamiętajcie, organizując imprezę na świeżym powietrzu, że warto wziąć pod uwagę nie tylko to czy w razie deszczu jest gdzie się schować, ale również zadbać o ciepłe ubrania lub koce.

Tutaj zagrały i stworzyły klimat dodatki, które powstały specjalnie na ten wieczór panieński. Proste materiały jak wstążki czy sznurki to świetna baza na kolorowe girlandy i makramy, do tego kolorowe poduszki, a żywe kwiaty świetnie uzupełniły dekoracje i posłużyły również do wspólnej zabawy, głównej atrakcji jaką było PLECENIE WIANKÓW.  Jedna z dziewczyn podjęła się wyzwania przygotowania się do roli prowadzącej, poznała tajniki i sposoby na proste i funkcjonalne upięcia kwiatów, a potem podzieliła się radami z koleżankami i tak we wspólnym, radosnym gronie powstały piękne rozkwiecone wianki. Nie ma chyba bardziej kobiecej imprezy od wieczoru panieńskiego! W gronie koleżanek przyszła Pani Młoda może na chwilę zapomnieć o stresie związanym z przygotowaniami do ślubu i po prostu się zrelaksować, cieszyć się chwilą i dzielić się swoją radością z przyjaciółkami. Dziewczyny świetnie się bawiły, gadały, śmiały się, były słodkie babeczki i serwowany z restauracji smaczny obiad na gorąco, do tego szampan nieustannie lał się do kieliszków. Obcowanie z kwiatami to niesamowita forma relaksu i piękna, zwłaszcza gdy można stworzyć coś fajnego i niecodziennego razem z najbliższymi.

Na koniec zrobiłyśmy sesję pamiątkową w powstałych wiankach, wieczór dopiero się zaczynał dla dziewczyn, ale co było dalej to już ich słodka tajemnica!

Tworząc tak wyjątkowy czas, nie zapomnij o uwiecznieniu tych chwil. Zatrudnienie fotografa pozwoli na zatrzymanie tych cennych wspomnień na zawsze. Zdjęcia pełne radości, wzruszeń i pięknych momentów będą wspaniałą pamiątką dla panny młodej i wszystkich uczestniczek.

Niech Wasz wieczór panieński będzie niezapomniany! 💖