Kategorie
REPORTAŻ ŚLUB W KATOWICACH

ŚLUB KATOWICE HOTEL MONOPOL

FOTOGRAF NA ŚLUB KATOWICE

Dziś pragnę podzielić się niezwykłymi chwilami z jednego z moich ulubionych ostatnich ślubów na Śląsku. Katowice dają niesamowite i klimatyczne możliwości dla fotografii ślubnej. Ich industrialny styl przyciąga wielu Nowożeńców. Często w jego samym sercu organizujemy sesje narzeczeńskie i sesje ślubne, a w pobliskich ośrodkach ślubnych tworzymy wyjątkowe reportaże weselne.

Tego dnia Bianka i Mateusz stworzyli swoją własną niepowtarzalną opowieść o miłości, a my mieliśmy zaszczyt uwiecznić te magiczne chwile. To jeden z tych ślubów, do których wraca się z sentymentem, i po którym umacniam się w przekonaniu, że ślub i wesele tworzą Państwo Młodzi dla siebie nie dla Gości. Taka dewiza zdecydowanie przyświecała Młodym, chcieli by ten dzień był na luzie,  wśród rodziny i przyjaciół, w otoczeniu pięknego stylowego wnętrza, które urzekło ich od pierwszej chwili, podczas poszukiwań idealnego miejsca na wesele. To jak zorganizowali ten dzień dla siebie i po swojemu, wcale nie odbiło się negatywnie na ich najbliższych. Parkiet płonął, po niejednym policzku poleciała łza wzruszenia, a zachwyt do pięknej organizacji tego dnia można było dostrzec w niejednej parze oczu!

UROKLIWE MIEJSCE NA ŚLUB W KATOWICACH

Stary Drewniany Kościół pw. Michała Archanioła

Ceremonia ślubna odbyła się w starym drewnianym kościele pw. Michała Archanioła, otoczonym zielenią Parku Kościuszki. To najstarszy zabytek architektury na terenie Katowic. Miejsce to emanuje spokojem i historią, co doskonale wpisało się w niepowtarzalną atmosferę tego urokliwego dnia. Ślub Bianki i Mateusza nabierał wyjątkowego blasku pod dachem tego niezwykłego kościoła. Przyznam się szczerze, że nastrój i mnie się udzielał i trzeba było się mocno skupić na pracy, by nie zatracić się w tej chwili. Myślę, ze nasze fotografię pozwolą Wam wczuć się w ten osobliwy klimat tego dnia.

STYLOWE MIEJSCE NA ŚLUB I WESELE HOTEL MONOPOL KATOWICE

Po magicznym „Tak” w zabytkowym kościele, Bianka i Mateusz zaprosili swoich Gości do Hotelu Monopol, miejscu, które emanuje elegancją i stylem. To również jeden z najbardziej zabytkowych gmachów Katowic o wielkiej wartości historyczno-kulturowej. Hotel Monopol to nie tylko doskonała lokalizacja, ale także przestrzeń, w której każdy detal tworzy niezapomnianą atmosferę. Sala weselna sama w sobie zachwyca, a subtelne biało czarne dekoracje podkreśliły klasę tego miejsca, tworząc niepowtarzalne otoczenie dla gości. Białe róże, które tworzyły bukiet Bianki powtórzyły się na stołach w otoczeniu eleganckiego szkła i dodających ciepła temu miejscu świecach.

TAŃCE, KIELISZKI I UŚMIECHY

Wesele Bianki i Mateusza było niezapomnianym doświadczeniem pełnym radości i emocji. Parkiet był pełny praktycznie cały czas,  kieliszki unosiły się do góry podczas wzruszających toastów, a uśmiech nie schodził z twarzy Nowożeńców. Atmosfera była nasycona miłością i radością, a każdy moment stawał się niezapomnianym wspomnieniem. Takie wesela kochamy fotografować. Gdy powierzacie nam stworzenie pamiątki ślubnej, chcemy Was bliżej poznać by każdy kadr stworzyć w rytmie Waszej natury.

O piękną oprawę muzyczną zadbał DJ Robert Izydorczyk, którego również możemy śmiało polecić do współpracy. Zwróćcie uwagę na wyjątkową oprawę świetlną, która dołożyła niesamowitego klimatu do zdjęć – to również jego dzieło! 

Państwo Młodzi pokazali, że każdy ślub to unikatowe wydarzenie, które zasługuje na uwiecznienie w sposób równie wyjątkowy. Jeśli i Wy marzycie o takim klimacie na swoim ślubie, polecamy Wam gorąco wspomniane tutaj miejsca na ślub i wesele, a nas jako Waszych ślubnych fotografów. Zapewniamy niepowtarzalne kadry stworzone przez duet fotografów, które oddadzą osobliwość Waszego dnia. Razem możemy stworzyć piękną opowieść o Waszej miłości.

Ślub Bianki i Mateusza był nie tylko wyjątkowym dniem w ich życiu, ale również niezapomnianym przeżyciem dla nas, jako fotografa. Mam nadzieję, że te miłe wspomnienia pozostaną z nimi na zawsze, a nasze zdjęcia będą przypominać o tych magicznych chwilach. Jeśli i Wy marzycie o uwiecznieniu Waszego szczęścia, zapraszamy do kontaktu. Opowiedzcie nam o Waszych ślubno-fotograficznych marzeniach i stwórzmy razem piękne wspomnienia, które będą trwać z Wami przez całe życie.